bugün

Doğası gereği her yeşile,yerli yersiz karşı çıkan solcu kızımızın davranışıdır.
Bu kızımızın sonraki aşaması yeşil olduğu için salatalık yememektir,ve sonraki de yeşil dev hulk u sevmemesidir.
benim en sevdiğim renk olmasına rağmen yeşil giyinmeyip, yeşil oje sürmemem gibi bir şeydir.. mümkün değildir, olmamalıdır..
son dönemde bolca kilo vermiş kızdır. Zira ülkede uzun süredir gündemdeki yeşil, apolet yeşilidir. Lakin kızımız gerçek demokrat ise bu diyeti de midesi kaldırmaz. Ama gelecek seçim sonuçları ve darbe öngörüleri doğrultusunda kızımıza yeni zelanda diyetini bizzat en yeni zelanda'ya kadar gidip denemesini öneririm. Kilo veremezse bile gençliği heba olmaz...
çevrecilerin ekseriyet sola meyilli olduğu düşünüldüğünde, hayal ürünü olduğu ortaya çıkan kızdır.
(bkz: yeşil sermaye yeşili)
(bkz: dolar yeşili)
muhtemelen eski patroniçemdir.

+ aaa.. neden yeşil tonunu kullandın ki bu çalışmada?
- iyi de öyle olması gerekiyor. hem ben sana "neden stopajı yatırmadın?" diye soruyor muyum?
+ aa.. ne alakası var. biz prensip olarak işlerimizde yeşil kulllanmıyoruz, çünkü yeşil başka şeyler çağırıştırıyor.
- ...................... (içten: be o.pu, avrupalı işinde yeşil dahil istediği tüm renkleri göstere göstere kullanırken senin kompeksin yüzünden ben istediğim rengi kullanamayacak mıyım?)
- hay hay. madem çok anlıyorsunuz bu işlerden, buyurun oturun yapın.
herkesi kendi gibi sanan at gözlüğü takmış zihniyetin ortaya attığı iddiadır.

(bkz: solcularla uğraşmanın dayanılmaz hafifliği)

(bkz: bir çay isteme sözü vardı)
yeşil diyeti sensin solcu kız da .... *

herkesin kanı kırmızı akıyor ama malum hepsine insan diyemiyoruz.
ülkücü olduğu için orak kullanmayan çiftçi, çekiç kullanmayan tamirci gibidir.
eger sadece solcu oldugundan dolayı yesil diyeti yapmayan varsa aşırı dinci olduğu için bahçe ve tamirat işleriyle uğraşmayan insanlarda vardır...

(bkz: orak)
(bkz: cekic)
(bkz: çay bitti kime diyorum ben)
sol u dar kalıplara sıkıştırmayla düşüncelerini meşrulaştırdığını sananların başlığı.

solcu kız benim, yeşil diyetide g*tünüze girsin diyoruz.

(bkz: yüzeyselim o zaman susmalıyım)
ayrıca hayÂtında yeşil gözlü erkek istemeyen kızdır.