bugün

10 yaşında falandım. yürürken sağda sevdiğim birini gördüm sırıtarak yürüyorum. ama yana bakıyorum. kafamı elektrik direğine vurdum. jim carrey gibi gülerken böyle fenaydı. yanımdan kızlar güldü falan.
buyrun.

--spoiler--
lisans yıllarımda laboratuvara gelen yeni araştırma görevlilerinden birini öğrenci sanmıştım. gidip tanışmıştım, hatta milletle tanıştırmıştım.
aha da yazıyorum, şek herif hiç de bozuntuya vermedi oynadı benle. sonra çat diye hadi herkes yerine diyince, nasıl rezil olduğumu anladım.
sonra bi daha hiç konuşmadım onunla. hala okula gidip geliyorum, konuşmuyorum.

--spoiler--
(bkz: bütün kötü anıların lise 1 de gerçekleşmesi)
benimki de kuzen hikayesi. kız kuzenim bize kalmya gelmişti. pantolonu çıkarmış pijama giyecek, bir girmişim odaya ki sormayın. kapı kolunu baskın yapar gibi çat diye açtım, ilk gözüm yerdeydi malum gördüm. göz göze geldik ve hemen kapadım ama nasıl içim içime sığmıyor çok pardoon diye bağırdım hemen koştum içeri.
"Bir gun yine sevisiyorum"la baslayan hikayelerse eger hic anlatmasinlardir. O harbi rezilliktir. Rezil eder.
Yanımda arkadaşlarım varken telefonda Çok ses Çıkarmadan duyurmadan sevgilimle konuştum. Sonra abarta abarta arkadaş ortamına anlatırken telefonu kapatmadığımı farketmem. (bkz: allahım al canımı)
Dershanenin ikinci haftası olmuş ve ben ilk kez derse gidiyorum. Millet sanki yıllardır tanışıyor gibi samimi olmuş;sürekli ders konuları,hocanın esprileri,kantinde vakit geçirmeler filan. Ben derse girdim ama bülent ecevit'in, liderler ile hatıra fotoğrafı çektirirkenki gibi bir haldeyim. Neyse.. Geçtim ortalarda bir yere. Hoca ders anlatıyor ve sınıf pür dikkat onu dinliyor. Müthiş sessizlik var. Benim sağım boş ve oturaklar da katlanabilen cinsten. Benim bir ara kalem yere düştü. Sağ tarafıma destek vererek eğilip kalemi alayım derken sandalye katlanıp yüzüme vurmaz mı? Küt diye bir ses. benim gözlük yere düştü ama ben başımı kaldırmıyorum. Yanımdakiler olayı görüp babacan bir tavırla hem gözlüğü hem kalemi verdiler ama ben kıpkırmızı oldum. ilk gün olduğu için kimse tanımıyor,bir resmiyet var tabi. Kimse gülemiyor da.. Dersin sonuna kadar onunla atlattık derken tam sınıftan çıkacam arkadan birinin bana selam verdiğini gördüm. Ben de el ettim ki okuldan bir arkadaşa benzeterek. Tam yanına gideceğim,içimde yalnız olmayacağım sevinci ile.. Ama o da meğer benim arkamdaki birine selam vermiş iyi mi? O günden sonra derslere de konsantre olamadım.
avrupa birliği projesiyle hırvatistana gitmiştim. toplam 5 ülkeden 7 kişi katılmıştı. gülüyoruz eğleniyoruz proje on numara geçiyor. neyse ev sahibi kurum bir sürpriz yapıp bizi göle getireceğini söyledi. ama hiç havamda değilim girmeyeceğimi kafaya koydum , zaten pekte yüzemiyorum. neyse gittik herkes üstünü çıkardı bikiniler şortlar giyildi bende kenarda oturuyor yüzenleri izliyorum. bizim türklerden biri hava olsun diye takla atarak suya atladı ama çıkamadı top vardı yanında hemen topa sarılmış meğerse yüzme bilmiyomuş , bizim türkler güldüler eğlendiler çocuk çıktı güneşlenmeye. sonra yemeklerimiz geldi yemeklerimizi yedik derken birden yağmur bastırdı , yaz yağmuru. ama deli gibi yağıyor herkes yine suya atladı , yağmurun altında yüzüyolar.benim üstümde de kot ve gömlek var. yağmur o kadar çokki göle girsem daha az ıslanırım.bizimkiler ıslandın o kadar hadi diyolar ben giysim yok diyorum.onlar ıslandın zaten atla hadi diyorlar. gaza geldim bir atladım ve sudan çıkamadım. yüzme bilmiyorum üstüne tatlı su onun üstüne giysiler ağırlaştı.çıkamıyorum. kurtarın diyorum bizimkiler gülüyor bağırıyorum gülüyorlar ,ben suyla cebelleşiyorum hayatım film şeriti gibi geçiyor , bizim türkler hala gülüyor , en sonunda benim gözler gitmiş bakmışlar iş ciddi kızlardan biri bacağımı tut dedi sadece onu hatırlıyorum.bacak bileğini tuttum ve yüzerek beni karaya çıkarttı. o an yer yarılsa da içine girsem. 35 kişi göle gidiyor, 35 kişi arasında boğulan sadece 2 türk , ve ben ilk boğulanın taklitini yaptığımı sandıkları için neredeyse bok yoluna gidiyorum. ah şu türklerin şaka anlayışı...

ahanda neredeyse ecelim olacak göl görsel
http://www.youtube.com/watch?v=q635iIUCcOk
bir gün resmi bi daireye gittim, evrak lazımdı. memure kadın imza için gitti bir yerlere, o sıra masada bulunan bir kağıt ilgimi çekti, kendime çevirip okudum. nerde ne bulursan oku diye öğretmişlerdi küçükken. kadın birden gelip beni gördü ve:
-ay naaapıyorsunuz siz ayol, bik bik dedi.
afedersin dedim, evrağı alıp çıktım. sonra çiçekçiye uğrayıp kadına çiçek yolladım ve onu bir daha görmedim. hey sen o kadın buradaysan sana bir çift lafım var.
-naber lan, geçti mi regl sancın?
ahaha.
(bkz: marmaray)
güzel türk kızlarından yüz bulamayan abaza türk erkekleri için her andır. "yer yarılsa da içine girsem, boşalsam!" diye dolanırlar.
daha geçen gün başıma gelen olaydır kendileri.benim bir sevgilim var ismi lazım değil.kendisiyle arada oturup boş boş muhabbetler yaparız.konu boşa sarmışken bende başladım kişilerin isimlerine göre karakter analizi yapmaya.aslıyla başladım.dedim bu isimde ki insanlarda kaşar havası gözlemliyorum diye.ebruya geçtim sonra.çok sinsilerdir ayrıca ilk saydığımla aynı özelliklere sahiptir dedim.neyse sonra sibele geçtim ikisininde özelliğini taşır ama bir o kadarda vurdum duymaz,kendini beğenmiş şebeleğin tekidir dedim.abi sadece üç tanecik isim saydım ve ebru adlı şahıs sevgilimin teyzesinin ismi,sibel ise annesinin ismi çıktı.işin kötü yanı o benim annem hop ağzını topla,ne diyosun sen ya,dikkatli konuş gibi şeyler söylemedi ya da tepki vermedi.anlattıkça anlattım,dinledikçe dinledi.çok kötüydü çok.sonrasını siz düşünün.
deprem esnasında söylenebilecek cümle çeşidi.
bazı durumlarda yerin yarılması bile kurtarmaz. tecrübeyle sabittir.

(#17626435)
(#18355345)
yaklaşık bir buçuk saattir okuyup bıkmadığım başlık.
babası x mesleğinin duayeni olan birisine, o an unutup, x lerin hepsi şerefsiz namussuz yeaaa... demektir. allahım nasıl utandım. allahtan kızmadı.

not : x mesleği gayet namuslu ve şerefli bir meslek memurluk.
insan doğruları ve yanlışlarıyla yaşar, benim için hiç olmayan, Allah yaşatmasın dediğim anlardır.
geçen gün film almaya gittiğimde yaşadığım olay:

+abi VCD alıcam da göremedim bi yardımcı olsan?
- ne VCDsi abla????
+ya VCD işte takıcam bilgisayara????????????

eh be hamsi nereye neyi takıyorsun?
Yer: taksim de bir mekan.
Kahraman: birvarmisbiryokmus
Yardimci oyuncu: erasmuslu hatun kisisi.

Rezil kepaze olmak cumlesinin karsisina adimi yazdirabilirim. Gelelim konuya yeni cikmaya basladigimiz o zamanin cicegi burnunda bu zamanda eski sevgilim konumunda olan sevgilim ve is yerinden arkadasim ve onun yeni tanistigi bir kiz ve ilk beraber toplu disari cikisimizdir. Taksimde yemegimizi yedikten sonra napalim faslinda kizlarin zoraki israrlari ile kopmali bir mekana gidilmeye karar verilmistir. Bir kac biradan sonra gayri ihtiyari olarak isemeye gitmem gerekti mekanda iki tuvalet karsi karsiya ve tuvaletlere gidilen yerde iki kanatli sallanan bir bar kapisi vardir. Zaten karanlik olan mekanda icimde zor zaptettigim cis ile kafami once soldaki kapiya cevirdim bayan yaziyor ve yaninda bir adet bayan ayakkabisi resmi lan bu bayansa bu erkektir hamina koyum diyi mirildanarak lambur lumbur kapiyi actim megerse orasida bayanmis amk. Kapiyi actigimda tam karsimda bir kizi iserken buldum o anki sokla ingilizce birseyler soyledi ama
oldugum dumur karsinda bende anlamadim.
Birvarmisbiryokmus: ohhh so so sory.
Erasmuslu kizimiz:@%#?!
Kiz biryandan ayaga zipladi donunu cekmeye calisiyor bende o an salak gibi kapinin kolunu birakmisim kapi tamamen acidi kapinin kolunu cekmeye calisiyorum falan neyse bizimkilerde oranin kadinlar tuvaleti oldugunu biliyorlarmis. Sonra butun gece isemeden uslu uslu yerimde oturdum haftalarca aylarca tasak konusu oldum.

edit: imla
okul çıkışı yaşadığım olaydır.

yolda yürürken farkettim botumun içine attığım bağcıkları dışarı fırlamış hunharca savruluyordu. tekrar içine atmak için eğildim yere, deyim yerindeyse domaldım.

henüz o vaziyette ıkına ıkına uğraşırken bir de baktım dokuzlar hemen kıçımın üst yanından bana bakarak, yanımdan geçerken susup iki adım sonra gülerek geçip gidiyorlar. hemen doğruldum. gözünü seveyim bozuntuya verme.
mastürbasyon yaparken babaya yada anneye yakalanmak.
iş olduğunuz veya aşık olduğunuz kızla romantik bir sohbet yaparken(daha doğrusu yapamazken) ağzınızdan salyanın çıkıp kızın suratına gelmesi ve onun normal olarak anlık bir tepkiyle irkilmesi durumu adamı yerden yere vurur. Onun dışında birde mide geç boşalmasına bağlı gaz çıkarma sorunu olan er kişinin sevgilisiyle baş başayken çıkardığı o sessiz ama kokulu osuruk adamı mahveder. Düşünsenize baş başasınız ve ortama naçizane bedeninizden yükselen tiksinç kokular salınıyor. Düşüncesi bile intihar sebebi...
sevgilinin yanında kendini tutamayıp sesli osurulan andır.
yerin yarılması için dua edilir.
geçenlerde yaşadığımdır.

iş yerinde normalde çay molası 4 de, yemek molası 6 da iken, ben saat 4 de elime tepsiyi aldım ve yemeklerimizi aldığımız bölüme doğru gittim. olayın farkına vardığımda beynimin bir anda resetlendiğini hissettim. içimden hassiktir dedim ve usulca çay ocağına gittim.