bugün

muhtemelen bilgisayar kullanmayı ve internete girmeyi yeni yeni öğrenmiş insandır. zamanla yeni sekmenin azizliğini anlayacaktır.
ctrl n kısayoluna alışmış insandır.
aynı zamanda ctrl+t kısayolunu bilmeyen insandır.
masa üstü bilgisayardan laptopa geçen isandır.
(bkz: yeni sekme yerine yeni peçete açmak)
başka insanların aptal yorumlarını iplemeyen, sırf canı istediği için öyle yapan insandır.
aynı zamanda; başlat, denetim masası, klasör seçenekleri, genel başlığı altında, her bir klasörü kendi penceresinde aç. mantığını uygulayan insandır.
sözlüğe bağlanıp için 4-5 pencere açıp her birinde farklı bir entry giren yazardır.
bilgisayar başında karakteristik alışkanlıkları ve kendine has bir düzeni olan insandır.
muhtemelen internet explorer 7.0 versiyonundan öncesini kullanıyordur. opera, mozilla firefox veya google chrome gibi nimetlerin varlığından habersizdir.
sekme ve pencere kavramını karıştırıyor olabilir. (bkz: ben kendimden biliyorum)
bizim zamanımızda sekme yoktu. her sayfaya ayrı pencere açardık insanıdır.
böylesi insanlara olsa olsa mouse kurbanı denir.
(bkz: şunu da açıyım da ceryan etsin)*
kasıtlı bir şekilde yapmaya devam ediyorsa uyuzmusun arkadaşım denilecek insan.
alt çubuğun tamamıyle dolmasıyla sinir krizlerine giren ama bu huyundan da vazgeçmeyen insandır. alışkanlıktır karışmamak lazım.
Belki de Internet Explorer'ın en eski sürümünü kullanan, yeni nesil bilgisayar kullanıcılarıdır.
Ctrl + t kısayolunu bu başlıktan öğrenmiş insandır.*
klavyeyi kullanmayı çok iyi bilmeyen, aynı zamanda kes-kopyala-yapıştır işlemlerini de mouse ile yapan insandır.
(bkz: yeni sekme yerine sekmeyi kapatan insan)