bugün

görsel
(img:#1060521)
http://www.haberferi.com/...ani-agzindan-kacirdi.html

hadi bakalım demet akalın.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Ahmet Davutoğlu görüşmesinde yeni genel başkan ve başbakan ‘ı ağzından kaçırdı. 4 Mayıs’ta Cumhurbaşkanlığı köşkünde yapılan görüşmede Başbakan Davutoğlu’nun "Başbakanlıkta sistem aksamamalı " sözüne Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Merak etmeyin Binali Yıldırım bu durumu halleder. ” denildiği iddia edildi.
Mario gomez.
Pek bir önemi yoktur.

imza atacak, açılışa gidecek, toplantıya katılacak, miting yapacak.

Zaten metinler hazır.
(bkz: binali yıldırım)
görsel
Kimin olacağını reis bilir ama kimin olmayacağını biliyorum.
Favoriler arasında ismi geçen damadı eleyin. Damat şu anda bile başbakandan kıymetli.
Yeni başbakan, yine kullanıp atılacak biri olacak. Reis aileden birini böyle basit işlerde öne sürmez. Ona başkan olduğunda daha çok ihtiyacı olacak.
Yeni seçim bekliyorum aslinda cunki 2 numara bu saatten sonra kimse olmaz parlamenter demokrasi yurumuyor fikrince ideal olanin baskanlik sistemi oldugunu empoze edecek ve tekrar secime gidecek benim öngörüm bu yönde.
herkes bekir bozdağ, binali yıldırım gougoyu çevirirken ben diyorum ki ya tuğrul türkeş ya da yalçın akdoğan.
Hasan mezarcı olsun. Allahın yeryüzündeki gölgesine, mesihle çalışmak yakışır.
başlığın yeni kukla kim olacaktir diye degistirilmesi gerekir,

büyük ihtimalle (bkz: binali Yıldırım) olacaktir..
berat albayrak olacağını düşünüyorum. bir daha böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için riske atmak istemez. ama berat albayrak olduktan sonrada ülke ne hale gelir orasını bilemiyorum işte.
Başbakan var mıydı ki yeni başbakan seçilsin?
Gelen kişi giden gibi olacak. birilerinin gölgesinde kalıp emrinden çıkmayan başbakan mı olur?

Milli irade bu mu yani ?
Onun için gelen kişi pek ehemmiyet arz etmiyor.
(bkz: kenan komutan)
görsel
aklıma hiç isim gelmiyor en iyisi ülkeyi kapatıp gidelim.
Bu ülkenin ona ihtiyacı var. (bkz: yılmaz morgül)
(bkz: mehmet ali şahin)
(bkz: jon snow)

bunun için dirildiğini söyleyenler var.
binali yıldırım.
kim iyi yalıyorsa o olacaktır.
görsel
barbaros şansal olur innnşallah diyorum.
yıldırım demirören olur diye tahmin ediyorum.