bugün

Ben yengeç burcuyum niye ölelim, siz yengec erkeğine layık bir dost bir sevgili olabildiniz mi acaba? Önce bunu sorgulayin!
Kardeşimin burcudur başkalarının düşüncesi ile hareket edecek kadar basit insanlar değiller. (bkz: dünya tatlısı olmak)
Ay hoşt abim yengeç,ben yengeçim,sevdiğim yengeç yengeçlere dokundurtmam!
yengeç değilim ama yengeç burcu kötü değildir. ailesine, özellikle de annesine çok bağlıdır. balık kadar olmasa bile diğer burçlara oranla fazla duygusaldır. size kötüsü denk gelmiş.
(bkz: ay hoşt ulan)
sizce de; hırs duyguları olmayan, zekalarinin son kırıntılarını etrafa döküp saçan, dengesiz ruh halleriyle insanı bıktıran, kendi fikirlerinden ödün verip başkalarının düşünceleri ile eminsiz adımlarla ilerleyen bu erkekler yok olmamalı mıdır? 
yeter yahu. canımdan bezdim.
Söyle hadi ne tarafa ölelim.
(bkz: tamam)
Allah teker teker alsın ülke onlardan ve yavşaklıklarından kurtulsun he birde genelde hepsi ara vermek ister reklamları çok severler...
amaan bence de ölsünler dönek yaratıklar !
Ölmesinlerde ne biliyim gitsinler bu ülkeden sanılan kadar iyi kalpli iyi niyetli olmayan erkekler olarak gitsinler.
Kuyruk acısı olan herhangi bir burç kadını kampanyası.
anan bacın yengeç burcu olsaydı böyle diyebilirmiydincdsakjksjdj.
Yengeç burcu abin veya baban olsaydı aynı kampanyayı başlatabilir miydin diye sorarlar insana. Kim yaktıysa canını ona hırla yada kendi aptallığın için kendine. Saçma kampanyadır.
1 ay la yirttigim kampanyadir.
Zamanında bir yengeç nasıl yaktıysa canını,geçer geçer daha öncekiler gibi buda geçer.
Bencede ölelim. Dünyada bu kadar duygusal olmaya gerek hele erkekler için. Ayrıca her kıza evlenilecek kız gözüyle bakıp her defasında kırılmaktansa ölelim bencede.
bir kezbanın isteğidir. evet.
böbrekleri sararak geleceğim uygulama. Ölmemiz lazım hak veriyorum. Kimbilir yine hangi yengeç burcu erkeği ilgiyi kesti. *
Yav bu yengecler sana ne yapti bacim?
Dengesizlikleri ile oksijen tüketmekten başka hiçbir meziyeti olmayan yengeç erkeklerinin haklı olarak yok olmasını istediğim kampanyadır.
Destekleyenler layk.