bugün

güzel , bakımlı , seksi kadındır , eski komşudur .
ilk gördüğüm anda aklıma direktmen esra-ceyda kardeşlerin gelmesini sağlayan; sakar, yemek yapmaktan başka her şeyi becerebilecekmiş gibi duran yemekteyiz yarışmacısı. ayrıca çok yapay bir görüntü sergilemekte. o kıyafetler, saçlar falan.. gözüm yoruluyor bakarken. he ama lens takmamış en azından, o hoşuma gitti. giydiği kıyafetlerin de ayarı yok. o kadar açınca insanın bakası gelmiyor valla. he son olarak evinin arka odalarında bir yerlerde para bastığını düşünmekteyim. ayakkabılarını çıkarmadan içeri girip giremeyeceğini soran konuğuna "aman girin canım. alt tarafı bi halı. atarız n'olucak" gibisinden bir şeyler söyledi.
beni en çok üzen, hakkında bu kadar yorum yapabildiğim için, insanların bu yarışmayı izlediğimi düşünecek olmaları.
evlerden ırak kadın. bu insan mı diye dün gece oturup beyin fırtınası yaptım. ortaya çıkan sonuç benim insan olmadığım..
garip garip hareketleri var,bildiğin kendini teşhir etmek için sanki yarışmaya katılmış.
yer sofrasına oturmadan sofranın dizaynına otuz bin tane laf etti. en sonunda oturdu ama nafile o elbiseyle hiç mümkün olmadı. üstünü başını çekiştirdi,cins cins hareketlere devam etti ve yemeklere binbir laf.
hiç sevmedim seni çigdem bilesin yani.
dünkü programda yer sofrasına oturmayan,kuru fasülye yemeyen ve hayatında ilk yemeği yemekteyiz yarışmasında yapan ticky diye tabir edeceğimiz insan modeli.
çok entel dantel, kültürlü takılıyordu ama bugün resmen kulaklarımla "kenarıya" dediğini duydum. gülsem mi ağlasam mı onu da bilemedim ama.
ve evet. bu yarışmadan nefret ediyorum, normal şartlar altında izlemiyorum da. ama çiğdem hanım sağolsun çok güzel izlettiriyor. * * *
(bkz: yemekteyiz küçük)
güzel kadindir,haddinden fazla zayiftir,ev dekorasyonuna hayran kaldigim insandir..onun disinda aynisindan çok var..uzun sari saç mini etek..
eşini merak ettiğim yemekteyiz yarışmacısı. bu kadın her gün çekilir mi ?!
şu diyaloğun başrolünü oynayan hanım kızımız.

(#5554048)
çok sevildiğini sanan mal insandır.
saçmalamakta ve şov yapmakta şaziment miydi şanzıman mıydı bi laz hatun vardı onunla yarışan avrat-ül facia.

ama o laz abladan bir farkı var bu ablamızın. meşhur olmak için can atar tavrı var. böyle sanki dizilere, filmlere yelken açmak için çırpınıyor hissi vermekte. olmadı bir albüm denemesi.

hostesmiş bir de kendisi. ne çeşit bir mülakata tabi tutulduğunu cidden merak ediyorum. ablamız ya fuar hostesi ya da uçuş hostesiyse çok farklı bir yerden torpil yakaladı.

abla yırtma kendini be. senden var ya ne köy olur ne de kasaba. o kocana da söyle, seni böyle televizyonlara salmasın, rezil oluyor el aleme.

valla.
evine konuk olduğu bir yarışmacıyla saçma bir sebepten tartışmıştır. ortam gergindir. ağlamaklı tavırlardadır kendisi. ağzından şu sözler çıkar;
-çiğdem tamam, ağlama bak. üzülmeyin.
+ama benim içim ağlıyoooor..
yuh be kadın. iki gün sonra bir daha yüzünü görmeyeceğin biriyle tartışsan ne tartışmasan ne?
hikmet'in "sen kaşındın" sözüne karşılık "aa ne kadar ayıp" şeklinde karşılık vermiş olan yarışmacı. ben olsam gözünün üstüne vururdum yemek de vermezdim kendisine.
+yemekteyiz çiğdem.
-afiyet olsun bilâl...
alternatifleri için bakınız:

yataktayız okşan
aşkın gözü şaşıdır can
kocama göz kulak olun nuri
benimle dans et bihter
ille de emo olsun berk
foto-roman canan
unkapı dansözü gibi giyiniyor yahuuu.
ipi göğüslemek üzere olan yarışmacıdır.
(bkz: göğüs dediysek)
küstah yolcu tripleri ile ne şekilde baş edebildiğini merak ettiğim kabin memuru olduğu iddia edilen hatun.
sarışın salak lafının çok yetersiz kaldığı bildiğin mal lan bu denilesi kadındır. şaka mı gerçek mi ayırt edemiyorum.o saçlar o makyaj o devrik cümleler o ağmalar dehşet verici.
Hiçbir şey göründüğü gibi değildir sözüne inanılası hatun.
itici ve yapmacık bir tipi var. Ama izledikçe samimi olduğunu anlıyorsunuz.
insanlara karşı olan önyargının başta ciddiye alınmaması gerektiğini bir kez daha görüyorsunuz.
Kendisini izledim beğendim. Bursa'lı olduğunu öğrenince daha da beğendim.
Kendisini bu yarışmada izmir'in güzel insanlarının çok kötü reklamını yapan zatlar çok üzdü.
izmirli görmesek tanımasak izmiri tiksindireceklerdi. Halk oylamayla iyi bir cevap vermiştir.
Kendisi birincidir.
bugün skytürk'te istiklal caddesin'de yapılan bir sokak röportajında türkiye'de yaşamak hakkındaki düşüncelerini milyonlarla paylaşan yarışmacı. az çok şöyle şeyler söyledi;

''geçende tvde haberlerde gördüm herhangi bir avrupa ülkesindeki bir emekli, maaaşıyla istediği ülkeye tatile gidebiliyor. ama bizim emeklilerimiz istiklalden dışarı bile çıkamıyorlar.''
aklını fikrini yorganın altında unutmuş yarışmacı. *
aba altından sopa göstermek deyimini eline yüzüne bulaştırmış olan aptal sarışın.
o kadar bahsedilip bir kare bile fotoğrafı eklenmeyen yemekteyiz oyuncusu. pardon yarışmacısı.
http://www.geccevideo.org...i%C4%9Fdem-%C3%A7elik.jpg
http://i300.photobucket.c.../0414181003AnalogTV47.jpg
http://img37.imageshack.u...g37/5316/2yscapture11.jpg
yemekteyız süper menü yarışmasına katılmıştır.2009da evlıydı bu zat.şuan bekarmış.