bugün

Dünyadaki enn güzel şey.
Az da yesen çok da yesen, herkesim buluştuğu bir nokta var.

Ne yiyeceğini düşünmek, karar vermek, sipariş vermek veya yapmak, iştahlı iştahlı alınan ilk ısırıklar-lokmalar.
Yemek yemek harika şey.
acıkan kişinin yaptığı normal bir eylem.
çoğu zaman üşendiğim eylem.
Insani ihtiyaçlardan insanı en çok yoran eylem. Mesela diğer zarurî ihtiyaçlarımız için bir hazırlık gerekmiyor uyku mesela belli şartlar sağlandıktan sonra olur veya tuvalet ihtiyacı. Bunlar için ön hazırlık gerekmez ama yemek yiyebilmek için öncelikle onu hazırlaman lazım, malzeme yoksa gidip malzemeleri alacaksın ve bunları yaptıktan sonrada pişirme işini iyi yapacaksın ki o yaptığın tüm zahmete değsin. Daha ayrıca bunun bulaşık tarafı da bulunmakta.

" gelecekte neyin yapılmasını beklersiniz?" Sorusuna kimi ışınlanma, ölümsüzlük vs.. derken ben hap şeklindeki yiyecekleri bekliyorum. Bu istediğim diğerleri kadar zorda değil yapın artık şunu isviçreli bilim adamları.
insan tek başına olunca aç olsa bile gerçekleştirmeye üşendiği için yapmadığı eylem oluyor...

yemek yemek aslında çoğuldur bundan dolayı benim için...

tek başına yemek yenmiyor kardeşim...
insanlar ikiye ayrılır,
1- yaşamak için yemek yiyenler
2- yemek yemek için yaşayanlar.

ben 2. gruptayım ya siz ?
duygusal açlığı reel gıdalarla bastıramıyorsunuz arkadaşlar, yaşamak için yiyin, yemek için yaşamayın. şiddetle tavsiyemdir, daha iyi hissedeceksiniz.
an itibariyle tamamladığım eylemdir.
midye+çiğ köfte ve bira eşliğinde akşam yemeğimi yemiş bulunmaktayım.
bu hayatta beni mutlu eden nadir şeylerden biri.
süper olgu. özellikle karnınız açsa sizin için biçilmez bir kaftan olacaktır.

an itibariyle söylemesi ayıp falan değil, dürüm yiyorum. mucx.
görsel
Benim olayım başka... Canımı besliyorum ben!
yaşamak için vücudun ihtiyacı olan protein, vitamin ve karbon hidratları ağızdan başlayarak kalınbağırsakta sonlanan sindirim mekanizmasına göndermektir.
Keşke her öğün kilo almayaydım .
en iyi hobidir. hele bir de yiyip yiyip kilo almayan piçler var. allah onların cezasını versin.

kel adamdan çok bu itlere gıpta ediyorum.
bazı mekanlarda çok pahalı olan şey.
Bazıları yaşamak için yer bazıları ise yemek için yaşar.
Çok acıkıp bir de sevdiğin yemek olunca tarifi yok muhteşem bi duygu.
Muhteşem bir duygudur.
Biri fiildir.
dünyanın en zevkli eylemi. bu eylem sonucunda legen gibi bi popoya sahip olmak kacınılmaz.
tek aşkım.
tek kötü yanı götü kaldırıp yemek almaya gitmek oluyor.
arkadaşlar tek kötü yanı bu değilmiş vazgeçtim bi de balina etli olmak var tabii.

çok kötü arkadaşlar, çok kötü..
çok acıktım.
evet daha yarım saat önce yemiş olabilirim. size ne.
evet şimdi acıktım.

ühü..
insan oğlunun en büyük amacı. karın doyurmak yemek yemek. evet.
çok büyük bir lütuf. yiyemediğinde anlıyorsun kıymetini o ayrı.