bugün

makarna yaparım.

salçalı makarna,

paddesli makarna,

yumurtal.. yok bunu yapmam.

ama makarna yaparım.
Risotto bile yapmayi biliyoz da noluyo?
Modasi gecmeye basladi. Yemek yapan erkek seksidir. Off kesin veririm davalari.
Yasasin dondurulmus gida.
Vay be'dir.
Kendilerine talibimdir.
içlerinde aynı zamanda sözlüğe aylardır uğramayan yazar da vardır. hayır ifşa yok.
Poğaça bilem yapıyoz lan siz kim köpek!
ilgimi çeken erkek türüdür.
iyi yemek yaparım. Lezzetinin sırrı ise kime yaptigimdir..
fena yaparım.
evlendikten sonra bir çoğu yapmayacağı için gereksiz insancıklardır.. ne de olsa kadın yapar kafasındadırlar.
kutsal yazarlardır.
9 senedir yalnız yaşayan moto rider dır. Evet.
italyan mutfağına olan ilgim sebebiyle çok tecrübeli olmasam da içinde bulunduğum yazarlardır.
Evet ne istiyorsunuz söyleyin. Et, balık, sebze her türlüsü mevcut.
Hadi bu amk anketinde de katkım olsun.

Her türlü et yemeği.
Baklagiller
Sebze
Balık
Tavuk.
Çorba (hazır çorba değil)
Börek.

Not.aşçı değilim...

Yalnız erkek bilmeli gençler...dışarıda pis pis yemeklere mahkum olmayın.
Beni beslemeleri karşısında onları sevebilirim.
yemek yapmakla kalmayıp şarapla marine edip ellerimizle besleyebiliyoruz. hepinizi değil ama. o yüzden zor bulunuyoruz; şimdi sen de herkes gibisin dememek için.
makarnanın her çeşidini biliyorum. sipariş de verebiliyorum, daha ne olsun ? yemek seven qızlar eqle.
ben biliyorum. babam da on numara yemek yapar ama yazar değil. ondan öğrendim pilav, tarhana çorbası, menemen, makarna, kek, pasta, kurabiye, biber dolması, sarma yapmayı. elim daha yeni babam kadar lezzetli yapamıyorum ama evlenince uğraşacağım kesin.
içinde olduğumu düşündüğüm yazar grubudur. Pilav, köfte, fasulye, her çeşit et yemeği, un helvası vs. vs. Çocukluktan beri meraklıyımdır yemek yapmaya.
Bugun yayla çorbası ve sebzeli bulgur pilavı yaptım. Evet çoğu yemeği yaparım.
kendilerine yemek yapabiliyorlardır. iyi yaparım.
masterchef'te yarışmışlığım vardır.
Elinin altında internet gibi bir nimet varken, hala yemek yapmayı beceremeyen erkekte ne bileyim...