bugün

Kendine bakabilmenin cinsiyeti yoktur lafının yaşayan örnekleridir.
Ayrıca enstrüman da çalıyorum.
Karizmanın öz evladıdır. Adım Garavel bul beni.
abartmamalı.
Benim efendim.

Ortalama düzeyde yemek yaparım. Fırın ve kızartmayı iyi yaparım. Panelenmiş tavuk kızartma ve fırında tavukta iddialıyım. Kuru baklagiller, türlü, çorbada ortalama düzeydeyim. Pilavım da tane tanedir.

Dikiş yaparım. Kot pantolonumu defalardır ben kendim yamıyorum. Elim yatkındır, bir yırtık veya düğme düşerse hemen hallederim.

Temizlik. Elim çok seridir, bir dünya bulaşık yığılsa önüme tık demeden takır takır hallederim. Süpürg, vileda, çam silme falan olsun elim çok hızlıdır ve temiz yaparım.

Toplamada da maharetliyim sayın sözlük kuzuları fakat pek toplamam açıkçası. Orası da size kalmış ahahah.

(bkz: gel beni al ulan gel beni al)

(bkz: ever meni babo)
bordo oje sürmeyi çok sever *
Tek taşını alır evlenme teklifi ederim kendisine. Çocuk doğurması da dahildir umarım.
--spoiler--
Vurduruyordur.
--spoiler--
Normal erkektir.
tam olarak benim...

Allah'a şükür elimiz ayağımız tutuyor ki yapıyoruz...
(bkz: dertler derya olmus)

bir adet erkek çeşidi. bunların hepsini biliyorum. hayatta kalmak için bunları öğrenmek gerek. ama evlenirsem hiçbirini çok mecbur olmadıkça yapmam. mesela karım hamiledir ya da hastadır seve seve yaparım. yemek de yaparım temizlik de. bu zor bir şey değil. bir ömür aynı yastığa boş koyacağım kadın için bu yapılacaklar basit şeyler. karım veya çok yorgundur. beraber yaparız, yardım ederim. ama diğer türlü bunu alışkanlık haline getirip sürekli bunu benden istemeyecek. o da kadınlığını bilecek, yemek yapmasını da temizlik yapmasını da dikiş dikmesini de öğrenecek. bunları hem bir eş hem de bir anne olarak görev edinecek.
(bkz: rabbim nasip et be)

Her feministin hayallerini süsleyen, uğruna kutlu davadan vazgeçilebilecek erkek.
tek başına uzun bir bekar hayatı yaşamış olsa gerektir.
Kızlar köle olarak kullanabilmek için övse de gaylik yapan kişidir.
Yahu şimdi adam kırk yılın başında "hatun sen otur bu aksam yemekler benden" deyipte iki yemek yapıp masaya getirse bunun neresi garip?

Öyle uzaktan uzağa maçoluk yapmak kolay tabi; benim eşimle bebek bekliyoruz ve hali hazırda 14 aylık bir bebeğimiz daha var. Ne yani şimdi ben bir yer süpürsem, iki sökük diksem çok mu kılıbık olurum? Ulan zaten kadın zor yetişiyor. Artı mide bulantısı yüzünden kendisi bile güç bela yemek yiyebiliyor. Gözün öyle olup biteni gördüğü halde geçip bir kenarda oturup hiç bir işe el sürmüyorsan insanlığını sorgula bence. Sonra gel yine entry yaz.

Tanim: yaşadığı eve ve ev halkına faydası dokunan davranışların bazılarını gerçekleştiren erkek tiplemesi.
bekar erkektir. ailesinden ayrı yaşamaya başlayınca mecburen bu işleri o yapmak zorunda kalır.
musluk tamir eden, elektrik arızalarında tecrübeli, gerektiğinde aracı saniyeye götüren bir kadınla evlenmelidir.
Kınanmasını gerektirecek bir şey yapmamış olan erkektir. Bahsedilen fiilleri yapan erkekleri "şöyle böyle" diye tarif etmeye çalışmak erkek egemen toplumlarda bu fiillerin "erkeklik" kavramına ters düşmesiyle ilintilidir. Oysa bu kanı tamamen yanlış algıdan ibarettir.

Şahsen yemek yapmaya ve temizlik yapmaya aşırı meraklı biriyim. Geçen gün iğne iplik alıp sökülen şeyleri dikmeye gayret ettim fakat o işi hakkını vererek yapamadım. Daha çok pratiğe ihtiyacım var.

Temizlik ve yemeğe olan merakım bazen annemi ve kız kardeşlerimi bıktıracak derecede oluyor. Bunun temizlik ve titizlik hastalığıyla da bir alakası yok. Yalnızca içimden gelmesiyle alakalı bir durum.

Bir yerin pis olduğunu görüp hiçbir şey yapmayan erkekleri ve kadınları anlayamıyorum.

Özellikle öğrencilik zamanlarında yiyeceğim yemeğin hangi ellerden çıktığına dair bir güven içerisinde olmam gerekiyor. Bu güvenin yeri öğrencilik yıllarında belirsizlik demek. O yüzden erkek veya kadın olsun hijyene dikkat eden bireylerin yemeklerini yemeyi tercih ediyorum. Bu konuda güvendiğim kimselerle veya işletmelerle karşılaşırsam tabi ki yemek yapma ihtiyacı duymuyorum fakat belirsizliğe düşmek bireyi yemek yapmaya itekliyor.

Ayrıca şunu da belirtmeden geçmemeliyim. Özellikle temizlik yapmanın verdiği mükemmel bir rahatlama var. Bir yerleri pisken temizlemenin insana verdiği huzuru bazen çoğu şeyde bulamıyorum.

Buradan bütün hemcinslerime böyle fiillerden kaçmayı değil bunlarla içli dışlı olmayı tavsiye ediyorum. insanın kendi başına bir şeyler yapabilmesi büyük bir başarıdır.
bekar hayatına yıllarını adamış, evlenildiğinde hatununu mest edecek erkektir.
Abartılmaması gereken erkektir. Kendi işini kendi gören tiptir. Kasaba minnet edeceğime.. Kurda ensen neden kalın demişler kendi işimi kendim görürüm demiş hesabı erkektir.
evlendiği kadını hizmetçi olarak görmeyip evin bu tür işlerini de eşi ile birlikte yapan kişidir. kılıbık değildir. ne çok seviyorsunuz amk yafta takmayı...
benim gibi tek başına yaşıyordur.

buradan; bütün müslüman, evlenmelik ve kapalı bayanlara göz kırpıyorum.
olması gerekendir, garip karşılanmasını saçma bulduğum.
Temizlik hariç benim la bu. Çok güzel yemek yaparım. 8 yaşımdan beri dikiş makinesi kullanıyorum. Ama pek temiz değilimdir. Yemek konusunda aşırı titizim ama ortalığı sil süpür yok bende. Odayı örümcek ağı bağlasa temizlemeyi akıl edemem.
nerededir kendileri?