bugün

olmayan kızdır. bu devirde yemek yapmamayı bilmemek imkansız.
Yatakta kendini geliştirdiyse aradaki farkı kapatıp rakiplerinin önüne geçebilir.
Belinden sarilarak itina ile ogretirim. Napalim hem romantiklik hem ogretici.
Yapamayan değil, yapmak istemeyen kızdır.
Yoksa artık, onca tarif sitesi, onca bilgi varken, afedersin eşek bile öğrenir.
bordo ojelidir .
Samimiyetsizdir.
Ulan annemler kafamıza vura vura öğretti bize yeni nesil hep piremses.
görsel
Benden uzak allaha yakın olsundur.
Var eyleleri. La sesi gara yerin dibinden gelesice heç mi örgenmedin. Ey de. Antep arvadı dediin yarım kilov etnen 4 çeşit yimek yapıp önee goymalı. He yanı.
lokanta sahibidir.
Ev arkadaşım makarna bile yapamıyo. Evlenince ne yapıcak merak konusu.
"Aç ayı oynamaz" sözü uygundur, birlikteliğimizde ve özel günlerde benden birşey beklemesin.
Aptaldir.
Tembeldir.
Yemek yapamıyorum diye bisey olamaz ya bu kadın erkek herkes için geçerli. Internette herşeyin tarifi var yani atla deve değil.
aç kalacaktır. Kendisi için öğrensin. Ama erkeğe yapmaya kalkmasın. Kimse kimsenin sırtından geçinemez. Beraber yapmak zorundalar. Erkek beslemek için gelmediniz dünyaya.
seviyorsam önemli değil. yemeği de ben yaparım.
işte bu kızların annesi çok beceriklidir. böyle kızlarla evlenmekten korkmayın. zamanında ablam da pek yemek yapmayı bilmezdi ama evlenince annemi telefonla araya araya yemek tarifi aldı hep. telefon faturasına verdiği parayla dışardan yemek söylesen daha karlısın kız derdim. ehehe annemi ver sen sus kukla derdi. yeni evliyken sürekli annemi arardı ama şimdi tam bir aşçı kendisi. erkekler tırsımasın yani, iş başa düşünce öğreniyorlar mecbur.
daha güzel şeyler yapabiliyordur belki mesela iyi temizlik yapabiliyordur ya da güzel bir sohbeti vardır.
Öğrenmemiştir. Ögrenmeden yapamaz tabi. Bize öğretseler başta biz de kadınlar gibi yemek yaparız. Zaten aşçıların çoğu da erkektir.
Sorunu ailesinde araması gereken kızdır. Zira mutfağa giripte yemek yapmayı öğrenemeyen kız tanımam ben.
kız değildir o kız olsa duramazsın.
yemek değilde börek yapamıyorsa problem büyük.
Seks yapmaktan yemek yapabilme yetenekleri gelişmemiş kızlardırlar. Patlaktırlar.
Evde kalması gereken kızdır.
Elleri öpülesidir.. yok böyle bir tatlişlik.
Eski sevgilim. O yuzden terkettim zaten.