bugün

360 sunucusu. yalnız son haftada instagramı kapattı, twitteri kilitledi, programı yayında yok..

umuyorum iyidir kendisi.. ki kendisi dünyanın en güzel kadınıdır. yoksa ilgilenmem. evlendi mi lan yoksa? hahahaah.
Belki bir arap seyhi talip olduysa o davdanislar normaldir. Yakinda tv den elini etegini tamamen cekip seyhin hareminde sut banyosu yapacaktir.
kendisine fazla zayıflığın yakışmadığı birisi tarafından söylenmeli. ben söylerdim ama o köprünün altı misali olmuşuz sallayan yok hahahaha. mitolojide venüs her zaman biraz balıketlidir.
eski günleri yad etmiş.. https://www.instagram.com.../?taken-by=yelizgulerbade
özellikle kastamonu olanı mı paylaştı, beni mi düşündü, yoksa hayallerinde ben mi varım bilmiyorum hahahaha.

yakında yeni bir kanaldaymış.. görmemezlikten gelse bile bence onu benden çok seven kimse olamaz...
twitter'ı neden terk edip sadece instagram kullandığını da bilmiyorum. instagram hesabını da yeni açmıştı oysa ki.
görsel
hala ekranlarda değil. milli servet resmen boşa akıyor.
görsel
o kadar derindesin ki akut bile çıkaramaz.. tvlere geri dönmesi dileğiyle..
maalesef mi diyelim hayırlı olsun mu diyelim beklenen son mu diyelim yeni yıl maşallah bereketiyle "girdi" mi diyelim ne diyelim.. kendisi evlenmek üzeredir...