bugün

Yakupoğlu deri sanayinin 2015 ilkbahar yaz kreasyonudur.
sonunda açıklanmış sınavdır. istediğim puanı da aldım ama yine de yazdım bunu bi kenara ösym.
98,75 puan aldığım sınavdır. o bir soruyu yanlış yapmasaydım iyiydi...
açıklanmayaydı eyiydi dediğim sınav.
Açıklanmıştır.
geliyoooor!

http://www.osym.gov.tr/be...-uzman-yardimciligi-.html

http://www.osym.gov.tr/be...-uzman-yardimciligi-.html
2 milyon kişinin girdiği sınavı 4 günde açıklayan ösym bilmem kaç bin kişinin girdiği sınavı 15 günde açıklamıyorsa bu işte bir iş vardır.
--spoiler--
Çeşitli kurumlara ve boş kadrolara başvurmak için belirtilen minimum puanın alınmış olması gerekli olarak kabul edilen Yabancı Dil Sınavı'nın 5 Nisan 2015 tarihinde yapılmasına rağmen sonuçlarının açıklanmaması sosyal medyada merak konusu oldu ve tepkilere neden oldu.

Sınav sonuçlarının açıklanmasının gecikmesinin, çeşitli kurumlara başvurmak isteyenlerin bazılarının Yabancı Dil Sınavı puanı belli olmadığı için başvurmak istedikleri kurumlara başvuramamalarına, çalıştıkları kadroda kalmaları Yabancı Dil Sınavı'ndan alacağı belirli bir puana bağlı olan kişilerin de çalıştıkları kurumlarla ilişkilerinin son verilmesine neden oldu.

YDS ilkbahar dönemi sınavının sonucunun açıklanmamasıyla ilgili olarak, ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ömer Demir'in şu anda tatilde olduğu, sınav sonuçlarının okunmasıyla ilgili bir problem yaşandığı ve bu problemin çözülmesi için ÖSYM Başkanı Demir'in tatilden dönmesinin beklendiği iddiaları da geniş yankı buldu.

Öğrencilerin umutlu bekleyişi sürüyor

Gelecek planlarını Yabancı Dil Sınavı'ndan alacağı sonuca göre belirleyecek olan öğrenci ve çalışanlar, aldıkları puana göre hayatlarıyla ilgili bir karar vermek üzere sınav sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Sınav sonuçlarının bu hafta içinde açıklanması bekleniyor.
--spoiler--

http://www.kanalahaber.co...eden-aciklanmiyor-228505/

bari başkan tatil fotoğraflarını göndersin de, masa başında ösym cumhuriyeti nin sayfası yenileyen bizlerin biraz içi açılsın.
Ösym nin tam 16 gündür açıklamadığı/açıklayamadığı lanet olası sınav. Sınava girenler artık sonucu değil neden açıklanmadığını merak eder hale geldi.
açıklanmamasının nedeni şahsi kanaatimce kağıtlarda kaybolmanın gerçekleşmiş olması. buraya yazdım, bakalım tutturabilecek miyim. yoksa ygs hemen açıklanırken onda biri kapsamlı olan bu sınavın açıklanmaması çok garip.
Kafayı yedirtecek olan sınav. Ne sorular açıklandı ne de sonuçlar.
Uzerinden 16 gun gecmis olmasina ragmen aciklanmayan sinavdir.
hala açıklanmamış sınavdır. ne yapıyorsunuz olum bu sınava tek kişi elinde mi okuyor. yeter artık açıklayın bu nedir ya!
'Hep 17 sinde açıklanıyor zaten, ağlamayın, bir tarafınız mı şişti he he he' diyen malları göt etmiş sınavdır.
Sınav sonuçlarının açıklanmamasıyla bütün forumlarda milletin meraktan bir tarafının şiştiği sınavdır. Halbuki hep 17 sinde açıklanıyor ortalama olarak demek ki zaman geçtikçe sabır gücü tükeniyor insanların, e tabi bir de teknolojik gelişmelerden gelen bir hız beklentisi de mevcut tabi.
Büyük ihtimalle carsamba gunu ogle saatlerinde aciklanacak sinavdir.

Edit: aciklayin artik :(
şeker verilmediği gibi hala daha açıklanmayan sınav.
yine güz dönemine göre zor olan sınavdır.
ÖSYM nin paragraf sorularını internetten topladığı sınav.orospu çocukları o kadar para alıyorlar bi de.
Koyun dolly subat 1997 i gorunce acaba basina birşey mi geldi de konu oldu diye meraklandigim hayvandır.
Emrullahi gorunce aklima feto geldi.
Recep fevzi cekismesi guzeldi.
Tesadüf olamaz.
Eski silgieen de var bende simdi verdiginiz bamya kadar silgide allahıma yakarim osym yi...

Bir standartiniz olsun.
Seker hele seker bir kavanoz seker yedim daha cikmadi sekerim.
O seker hayati onem taşıyor.
Once verdin neden kestin.
Madem kesecen neden veriyorsun.

Bir istikrariniz olsun.
Kanser ettiniz.
Onceki sınavlarda sorunun kendisi turkce olurdu ona sevinirdik.

En azindan derdim ki lan bunu anlıyorum verdigim para bosa gitmedi.

Yaptim ama bisey anlamadigim sinav olarak isaretledim kendisini...
Şeker yok.
Silgi küçülmüş.

Eskiden erekte olmus gibi silgi vardı şimdi is sonrasi kadar silgi vermissiniz.

Psikolojik savas yapıyorlar yemin ederim.
Eksinin picleri seker konusuna cok icerlemisler.
Zor olmayan sinavdi.

(bkz: Yds) buraya yazdım bakamam drsen mesaj at buraya yapistirayim.

Zall bally den para almiyor.

Bally demisken koca cem yilmaz 40 yillik cektigimiz bally e bali yazdi ne guldum lan...

Bally ci değilim lan hiciv yaptim.
Fransızca'sına girdiğim sınav. Biraz üzerine düşen oldukça iyi not alabilirdi.
Herkes gibi beni de evimde orkide yetiştirmeye ikna eden sınav.

edit: tustv'de sorular tartışılıyor, canlı yayın kısmında.