bugün

misafirlige gittigimiz evdeki kızın çoraplarini calmistim. yeni yeni ayak fetişi olmaya basladigim zamanlardi. bu seyi yaptigimda 15 yasindaydim.
Sözlükte ne çok hırsız varmış dedirten başlık.
8-9 yaşlarındayım köyde Kur'an kursuna gidiyorum. Tabi köylük yer olduğu için herkes herkesle dayı-bibi çocuğu zaten. imamın bana emsal bi kızı var. Evi aynı mahallede olduğu için her ne kadar yanyana yürüyemesek de birbirimize 5-10 adım yakın gidiyoruz. Hani arada başıboş köpek filan geziyor köpekle kızın arasına kendimi siper ediyorum koruyorum kızı. Neyse hacım bu yol üstünde bir bahçe bu bahçede de bi elma ağacı var ama nasıl bir elma. Bu sosyetik manavlarda kilosu 10 liraya satılan mayhoşumşu eşkimtrak tatlımsı bi elma var ya işte ondan. Çok dehşet bişey. Neyse müdür şeytan galebe geldi bu imamın kızı erketede duruyor ben ağaca çıktım 3-4 tane elma çaldım bahçeden. Yassıkayanın dibine çömdük çocuk saflığımızla hz.ademle hz.havva misali elimizde yasak meyve iştahla bakışıyoruz. Derken bu kız haram bunlar dedi elindeki elmaları attı kaçtı gitti bahçeden. Ben anlamsız gözlerle kızın uçuşan eteklerinin altında toza bulanmış karalastiklerine bakıp içimden vay salak diyip elmamdan derin bir ısırık aldım. Yıllar sonra imamın kızı da serpildi gelişti babasının dünya görüşüne çok terz bi kız oldu lakin onun konuyla bi alakası yok tabi.
kiramen katibin bunu beğendi
Evin etrafındaki bütün bahçeleri bir güzel taradım. Armut elma ceviz bogurtlen ayva kiraz erik...

Bir de citos calmisligim var.

Bir de arkadaslarimin kokulu silgileri

Bir de annemin çantasından bozuk para ...
Mına godumun hırsızları.
Ben bardan bar sandalyesi calmistim. Bu arada eve kadar da baskasina tasitmistim.
genç kızların kalbini çalmaktır.

eğer suçum buysa cezama razıyım.
Haksız penaltı attım.
"Hırsızlık yapmam" diyen denyoları barındıran başlık. Ulan "yapar mısın" diye sormuyor zaten. Yapmadiysan ne işin var bu başlıkta.

Neyse;

okul kantininden tavla;

okul duvarından çerçeveli "sigara içilmez" tabelası;

okul kantininden plastik sandayle;

belediye parkından bank;

hasan abi'nin * marketinden veresiye defteri (gerçi çalmamış, onu sarhoş edip gaspetmiştik. Sonra iki paket malbuş karşılığı geri verdik.)

Kaya palazzo golf resort'tan 4-5 tane bardak altlığı..

Aklıma geldikçe yazarım.
En fazla insanların vaktini çalmaktır. O da hoş sohbeti bölmeye kıyamadığımızdandır.
küçükken (9-11 yaş aralığında) bahçelievler'de bir marketten cips sepetinin arkasına düşen cipslerden birini almıştım. çalmıştım ya da. iyi aklıma getirdin ilk gidişimde adamın parasını vereyim. vebali kalmasın. kıytırık 2 liralık cipste olsa adamın hakkını aldık gibi hissediyorum şu an kendimi. tek hırsızlığım da budur.
Çakmak, bulunduğum ortamda masaya koymayınız zira çakmak yeme huyum var.
özenerek izinsiz alınanlar.

dedemden = sabır hırsızlığı,
annemden= takıntı hırsızlığı,
babamdan= anarşist ruh hırsızlığı,
kardeşimden= yağlı boya hırsızlığı,

kesinlikle tahammül edemediğim ve izin vermediğim hırsızlık türü;
boş konuşup onu bunu anlatan herhangi bir kişinin yaptığı ''zaman hırsızlığı''...
dinci ayağına yattık devleti soyuyok.
Çok eğlendiğmiz, sevdiğim insanlar ile gittiğimiz barların çıkışında yaptığım yer değiştirme eylemi. Hiçbiri de bende kalmadı orası ayrı.

- çerez tabağı (2 adet)
- peçetelik ( elime o gelmişti)
- bira bardağı (3-4 adet)
- shot bardakları ( sayılamıyacak kadar çok)
- kokteyl bardağı ( 2 adet)
- rakı kadehi (3-4 adet)
bugün bir şeyler almak için bakkala girmistim. bakkal amca takkesini geçirmiş, sirti dönük şekilde namaz kılıyordu. aslında insaniyet namina ilk biraz bekledim. ama baktım bitecek gibi değil, aldım elime bi poset. ne varsa doldurdum içine. birsuru cips, çikolata, gofret, kola, dondurma ve daha neler neler...

tabi bakkal amca namaz kildigindan bozulmasın diye hiç bakmadi bile. sonra tam ayağa kalktı ki, dedim herhalde bitiyor. kaçtım gittim sonra anasını satayim. yüzümü bile görmedi.

ahaha lan çok zevkliydi ya. bi daha olsa bi daha yaparım. ama sonra aklıma geldi, hazır fırsat varken niye kasayı soymadim diye. ama kafamız o kadar kötülüğe çalışmıyor tabi. hep şu iyi niyetimizden kaybediyoruz yahu...
bahçeden ayva çalmaktır. tabi bahçenin sahibi yakalayıp küreğin sapını belime vurana kadardı.. sonra bakkaldan sigara alıp parasını vermeyi unutmuştum adam dükkanı kapatıp gitti 3 ay sonra aklıma geldi buda hırsızlık sayılabilir. babamdan tırtıkladıklarımı saymıyorum zaten hehehehe. bu kadar günah çıkarma yeter len şerif loyd gibi olduk akşam akşam "meriyi elledik ondan bir yirmilik aldık" hesabı.
3. Sınıfta kalemtıraş çaldım.
(bkz: fakirizm)
Okumak istediğim bir kitabı bulamadığımda pdf formatında internetten indiriyorum genelde. Küçücük tablette büyük bir arşiv oluştu.

yaşayan yazarların kitaplarına yapmıyorum bunu (sonuçta ekmek parası demişler) ama ölmüş yazarlarınkini indirmekten de bir suçluluk duymuyorum.

Sonuçta Kitap çalmak kutsaldır demişler. Üzgünüm ama pişman değilim hakim bey.
Okul kantinimiz cok cok cok pahaliydi. Ayrica kantincilerde cok gicik tiplerdi. Bizde cikolata falan calardik. Bi gun abartip butun kantini indirmisiz sikayet edip kamera taktirmislardi.
askerde traş köpüğü,şampuan çalardım hep. tam çalma değil alsında yer değiştirme.
baktım da otelden havlu, sabun falan çalan olmamış ilginç.
Çok iyi bilgi çalarım. Arkadaşlarım bana bir şey anlattığında izninle bilgini çalıyorum derim sürekli.
Oyunda birinin hesabını çalmıştım baktım hesaba iyi item yoktu şifreyi değiştirdiğimle kalmıştı. Günahın büyüğü küçüğü olmaz bol bol tövbe etmiştim. kendimi bu oyun diye ovuttuğumda netice alamıyorum.

(bkz: metin2)