bugün

sevilen kızın uzakta olması, onun da ilgisine rağmen kızdan trip yemesi ve mesafeler yüzünden ilişkinin başlamaması.
şuan hiçbir sıkıntım yok allaha şükür.
para tabii. 15 bin tl ye tamamım. 2 bin lirayı katlama yöntemi bilen eden varsa özele bekliyorum.
Kendimi cok ezik itici ve tipsiz hissediyorum. Son olanlar Yüzünden hepsi. Ben bir Kızın elinden tuttuğu ve 'bu da benim sevgilim iste' diyebildigi biri degil miyim lan.

Hala belli belirsiz bir problemim daha var. Sebepsiz bir dis eti kanaması mi yoksa korkunç bir hastalık mi. Al sana uyku bozan asil dert.

Kısacası üzgünüm sozluk. Cok hem de.
Kaç saattir yoldayız hala ıstanbuldan çıkamadık,berbat bir kulaklık secmisim dışarıdan gelen seslerin hepsi aynen duyuluyor, karnım da açıktı hiç olmayan şey midem de bulanıyor , uykum geldi ama ışık sesler ve sürekli oturur pozisyonda olmak imkansizlastiriyor.
Bu firmayı seçen aklımı öpeyim , sürekli yolcu alıyor yeter be ilerle artik.

Ve de canım sen de beni gorsene ya bu defa farklı olsun be hadi be.
zamanla insan kaybediyor olmam. çevremdeki insanları sadece bir kişi yüzünden kaybediyorum.
üçlü priz bozuldu ve ben yüksek mühendislik bilgimle tamir etmeye çalıştım peki ya sonuç?
yarın yenisini alacağım
Sıkıntım var.
hiç bir sıkıntım yok
canavar gibiyim.
uzak bir akrabamın ölüm haberini aldım.
en son bir kaç yıl önce görüşmüştük. 70'li yaşlarında teyzem yaşında bir insan. onu ilk kez o görüşmede hoş ve alımlı bir kadın olarak algılamıştım. hayat doluydu. konuşmanın bir yerinde bunun nedeninin aşık olması olduğunu çıtlatmıştı.
hem şaşırmıştım hem de hoşuma gitmişti.
bir ay kadar önce sağlığı bozuldu. hastaneye kaldırıldı. mal varlığını torununa bırakmasından korkan oğlu kadıncağızı hiç kimseyle görüştürmemeye başladı.
bu noktada aklıma aşkın objesi geldi. acaba hala birlikte miydiler? eğer öyleyse birbirini seven iki insanı böyle ayrı tutmak ne zalimlik.
kaldı ki zaten kardeslerine bile göstermediler son günlerinde. belki de terk edildiğini düşünerek öldü.
çok acı bir şey.
Kimse yok.
yok allaha şükür. maaş yatsın eskorta da gideceğim, her şey yolunda.
9 aydır atama bekliyorum. Puan iyi olunca özel hastaneler de almak istemiyor sen atanirsin diye.

Arkadaş cevrem sıfıra yakın arayıp soranim da yok haliyle.

yalnızlik çok melanet bi sey harbiden.
Cok yakin bir calisma arkadasim kurum degistirdi. Onun adina tabii ki seviniyorum ama Bir miktar da terk edilmis hissediyorum.

Simdi sizi anlayabiliyorum sevgilisinden ayrilan depresyon insanlari.
yoruyorlar. yoruluyorum.