bugün

Mütemadiyen canım sıkıldığı için kız düşürmeye geldim yalan yok. Burda usul usul flörtleşmeye kız aranıyor. Bulanlar dm.
Tamamen içi boş bir amaçtır. Söyleyemediğim şeyleri yazmak ve saçmalayıp gitmek için buradayım.
Yok. Ama sadece kısa sürede kemalist ve sol yobazların akp'ye rahmet okutacak düzeyde anti demokratik olduğunu burada da tecrübe ettim. Kendileri her istediklerine istedikleri gibi eleştiri cart curt yapabilirler. Ama siz kendi görüşlerinizi belirttiğiniz anda hakaret küfür gırla. Burayı okuyan veya üye olmayı düşünenlere söylüyorum ekşi'den daha anti demokratik burası.
içimdekileri anlatmak.
Zaman zaman bulandığım sularda boğulmak, biraz kaybetmek dahası günümü geçirmek.

Ve Bol bol saçmalamak, canımı acıtırcasına suskun kalmadan evvel.
çok derin bilgiler aktarmak. hahah cahil herifler. buraya bilgi entrysi yazsan anlayacak kapasitede canlı bile yok.
Evlenmelik kız bulmak.
Çapulcu tokatlamak.
hoşuma giden görselleri paylaşmak.
"merhaba" ile başlayan insanca selamlaşma, kimseyi kırmadan incitmeden paylaşımda bulunmak.
çok yalnızım diye buradayım. insanız neticede.
Başka insanların; özellikle hiçbir ortak yönümün olmadığı insanların; duyguları, düşünceleri, fikirleri, yaşadıkları, bazen de saçmaladıkları hakkında bilgi sahibi olmak amacıyla burdayım. Çünkü bunun bana insanları anlama ve kendimi de anlayarak, nerde durduğumu bilmemi sağladığını düşünüyorum. Ve keskin düşüncelerimi de yumuşattığını düşünüyorum.
Ya tamam tamam, aslında zengin koca peşindeyim. Asdfghj.
size bakıp kendimi iyi hissetmek.
Bazen söyleyemediklerimi yazmak, bazen de yazamadıklarımı okumak için. kimi zaman da keşfedemediklerime ulaşmak.
Cinsel seks.
bağırmak.
Fikirleri okumak ve kendi fikirlerini ifade etmek.
Tartışmaya girmemek. Sağa sola küfür eden kişileri kendi hallerine bırakmak.
Herhangi bir amacım yok. Boş vakitlerde okumak yada bir durum karşısında fikrimi beyan etmek.
bu sıralar inanılmaz stresliyim manitaya s*ktir cektik vizeler var aile evindeyim stresten keza cildim bozuldu bozulacak paso alısveris yapıyorum ve ders calısıyorum instayı twitterı da dondurdum artık burdayım maalesef bi süre katlanacaksınız.
Eski günleri yâd etmek.
Yok. iki zaman öldürüp gitmeyi planlıyorum..
içimdekileri kusmak ve insanlarla sohbet ederek kendime veya onlara yardımcı olabilmek.
öyle avare avare dolaşmak, sarıyor.
Canım sıkılıyor, onu gidermek.
Zaman öldürmek, karı kız kesmek tabiki de.
Solakların çoğunluğunun yalancı olduklarını anlatmak ve ispat etmek için.
iftarı beklemek.