bugün

börek mi alsam, pişi mi yapsam, pastaneden açma poğaça falan mı alsam derken bir türlü bir türlü karar veremedim.

sizin menüde neler var? bari aynı şeyleri yiyelim...
yumurta, sosis, kızarmış ekmek, viskili kahve.
öğle yemeği saatinde yapılan tercihlerdir.
Gayet kişisel tercihlerdir.

Kimileri Avrupai tarzda kahve içmeden ayılmazken, kimileri gözleri kapalıyken ellerini sigara paketine uzatır. Bazıları ise Cemal Süreya'nın izinden giderek,"kahvaltının mutlulukla ilgisi olmalı" der.

Öyledir bence de, kahvaltının mutlulukla kesin ilgisi vardır. Nemrut suratlı biriyle kahvaltı edilmez, kahvaltı dediğin günü selamlamaktır. Sımsıcak bir gülücük ve içten gelen bir "günaydın" sözcüğü olmadan kahvaltının anlamı olmaz. isterse kuş sütü eksik olsun, sevgisiz olduktan sonra neye yarar?
boyoz - yumurta - çay .
Ortada kahvaltı denilecek birşeylerin olması.
Aç karna sigara içmeyecek kadar doyayım yeter.
120 KMH ILE GIDERKEN POGACA VE COLA ZERODUR.
yumurta, embriyo, zigot yemiyorum. domates peynir zeytinin gözünü seveyim. zeytin gözlü kızlar eqlesin.
haşlanmış yumurta olsunda bi.
Çorba, Patates kızartması, suda yumurta yada sucuklu yumurta, peynir, zeytin, Nutella, kaşar peyniri ve çay.
Beş yumurta beyazı, 300 gram peynir, zeytin, çay veee kavurma.
Zeytin-peynir-domates-cavdar ekm.-cay.
Salçalı yumurta.
Eriniyorum açıkçası. Şimdi çıkacaksın dışarı börekçi arayacaksın, cart curt arayacaksın.
öğrenci evinde olunca fazla seçeneğin olmuyor tabi bazen akşamdan kalma makarnaları filan yiyoruz. ayrıca ciddi düşünüyoruz.

Edit: makarnalarla beyler yanlış anlamayın.
Sabahın köründe poğaça börek yemeyi sevmeyen birisi olarak şanslıyım ki kahvaltım çalıştığım işyerinde veriliyor standart ev kahvaltısı menüsü oluyor ama günlük değişiyor.
Nesfit kırmızı meyveli.
salçalı sosis.
yumurta 2 adet haşlanmış.
kepek ekmeği.
zeytin, beyaz peynir, böğürtlen reçeli.
çay. meyve suyum bitti alamam şimdi gidip.
Bu sabahlik ev pogacasi, zeytin , peynir, domates ve fincan cay.
Ton Balığı
Yulaf
6 yumurta
Süt.
Zeytin peynir domates maydonoz cay..
balık kafasıdır.
otelde açık büfedir.
Annemin hazırlaması yeterlidir.