bugün

Eger lolde ranked atiyorsam isterlerse beni gipsinler yine kalkmam pc başından.
Direk bankamatikten paramı cekerim aga..
Net yani. Bu mudur ? Budur
zeki, çevik ve güzel bir kız kurtarırım.
pkk sempatizanı okulumun kantinini ülkücüler bastığında allaaaah kan çıkacak diye camdan atlamışlığım var, zombi gelse yine bi şeyler bulunur.
(bkz: yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır)
Emanetleri alır karşılarına çıkarız. Alacağımız en fazla bir kaç jilet yarasıdır.
Şimdi ilk hedefimi buraya yazarak rakip çoğaltmak istemiyorum. Onun dışında ben çevredeki yüksek binalardaki birkaç daireyi depolama alanı olarak kullanırım. Bunun yanı sıra bazı binalara dağcı çivilerinden çakarak olası bir zombi baskınında yerden yüksekte kalmayı sağlarım. Bir de şu balıkçı kurşunlarnı eriterek bilyeler dökerim ve amerikan sapanı bulurum (ya da serum lastiği kullanırım, her yerde var) zombilerin kafatasını delebileceğini düşünüyorum.

Aptallardan kurtulurum. Kısıtlı zamanlarda veya heyecanlı anlarda paniğe kapılıp herkesi tehlikeye atabilecek insanları merkez yerleşkede bırakırım. Aşçı falan yaparım. Sefere çıkarım swh. Kaldırım taşlarından ve çimentodan binalar arası kapalı geçişler inşa ederim. Bir de yer altı mahzenleri. Çünkü asıl korkulması gereken insanlar.

Her an kaçıp gidebilecek şekilde hazır olurum. Herkes kendi eşyalarını kaplumbağa gibi yanında taşıyacak ve yalnızca kendi bildikleri bir istasyonları olacak. Kimin ne çıkacağı belli olmaz.

Aklıma geleni eklerim.
iki sokak arkada (bu sokak tek arabanın anca sığdığı bir sokak) yıkık bir ev var. sadece bodrum katı kalmış küçükken içine girerdik. oraya kurulacam aga. yan tarafta bakkal var belki orayı yağmalar gçerim. mekanın tek girişi var. bi tane de havalandırma amaçlı delik açsam yeter. havalı tüfek, ok yay, muşta, kör bi kaç bıçak var. ilk tehlikeyi burada atlatıp doğru memlekete, ordan da yaylaya yola çıkarım. soğukta bişi yapamazlar zaten. ki kışın 2000 metrede insan da olmaz zaten. yakacak odun bol, bir miktar erzak da olur. hayatımı orada sürdürüp belki bir sreliğine tatil amaçlı sahile çadırda kurabilirim. ne de olsa izci adamız.

Edit: ulan sözlük gece gece hayal kurdurttun ya helal olsun. Belki farklı planlarımıda eklerim..
fazla high school of the dead izlemiş ergenlerin hayalidir.öyle bir şey yok ve olmayacakta.
keşke büyük bir doğal afet falan olsa da tüm dünya genelinde böyle bir felaket yaşansa istiyorum açıkçası.güzel bir yaşam olabilir.güçlü olan ayakta kalır.güçsüzler zaten şimdide eziliyor.
Direkt zombiye issittiririm diyenler olmuş. Ben kanimin son damlasına kadar zombi olmamak için savasirdim.

Başarılı olamasam da en azından savaşarak zombi olmak savasmadan zombi olmaktan benim gözümde daha yüce.

Zombiler sese yöneldiği için sessiz çalışan bir silah edinmek gerekiyor.ülkemizde malum susturuculu silahlar sadece kolluk içinde özel yetkilendirilmis personelin kullanabildiği ekipmanlar içinde yer alıyor. Basınçlı hava ile çalışan civi tabancası falan edinmek bu ihtiyaca cevap verebilir.
dünya zaten kurtlar sofrasına dönmüş, 3-5 zombinin ne zararı olur ki?
Tabi ki delikanlı gibi çıkıp savunma yapmak. Kaçmak yakışmaz. Evet.
tehlike geçene kadar kendimi tolete kilitlemek.
Zombi yok istila yalan.
sawyer reyiz taktiği. *
Alkol, yiyecek ıvır zıvır zula yaparım bi güzel kalıcak dağ evi de var temiz ne gelen olur ne giden.

Edit: sawyer ne alaka diyen olabilir uçak düşünce kendine güzel bi zula yapmıştı oradan şey ettim.