bugün

cebir diye bi ders vardı üniversitede, 1-2-3 ü vardı. herbirinden 10 almışlığım var senelerce.
lise yıllarında almanca dan 02 almışlığım var, o da ismimi yazdığım için
üniversite yıllarında ekonometri'den 03 almışlığım var yine ismimi yazdığım için
yüksek lisans yıllarında büyüme diye sikko bir dersten 00 aldığım doğrudur, ismimi yazmam da fayda etmedi. ama hepsi de bir şekilde bitiyor işte.
05 almıştım matematikten . o gün bugündür sözelciyim.
otopilottan 2 almıştım.
vizeden 100 üzerinden 0,
finalden de 100 üzerinden 1.

ama sonuç olarak o dersi b1** ile geçmiştim.

(bkz: haberleşme teorisi)
yüz üzerinden sıfır. çok koydu mu? hemde hiç. neden mi? aylik gelirim onbin tl civari oldugundan sıkıntı yok. demek ki neymis, paran olmasi için sinavlarda ful çekmeye gerek yokmuş.
sıfır nokta beş (0.5).
01 almıştım .
-6. Otomasyonda bir ara bu notu görmüştüm.
Zamanında lisede 0,1 almıştım o 1.puan adımı Yazdığım için.
ilkokul 1. sınıf ilk sınav. Dün gibi aklımda. Hoca fişleri 1 kez gösterip ters çeviriyor bizde yazıyoruz sınav bu. Ben kağıdın en alakasız yerine o fişlerde yazanlarla hiçbir alakası olmayan bir şeyler yazmaya çalışamıyorum yazamyorum tabi. Neyse sonuçlar açıklanıyor tüm sınıf 4 veya 5 almış sıra bana geliyor kocaman bir 0 altına da yazıyla yazıyor sıfır diye. Bide kağıda kocaman bir x şeklinde çizik atıyor. Yetmezmiş gibi ibreti aleme ders olsun diye tüm sınıfa kağıdı gösterip iyice yerin dibine soktu. Şuan ilk okul 1. sınıftan farkım var mı. Kocaman bir yok şu yazıyı yazarken kaldığım 5 büte çalışıyorum. insan yedisinde neyse yetmişinde de odur.
10'dur.
-12'dir. Yazıyla eksi oniki.

Niye küsüratlı bilmiyorum ama mesleğinin en acılı dönemini yaşatmıştım ipneye.

Edit : hocam!?!??
Lise hayatımda aldığım en düşük not geometriden 49'du.

(bkz: hiç zayıf almamış öğrenci)

Edit: Niye eksiliyorsunuz lan. Kıskanıyoz mu allah iyiliğinizi versin *
ilkokulda 35 (matematik) lisede 08(geometri) üniversitede(10) metin inceleme.
Matematikte hoca sınav sonuçlarını okuyodu bana 5 dedi, kaçtan 5 hocam? dedim. 05 dedi. O an yıkıldım.
Lise 09 almıştım matematikten. Hey gidi günler.
01 almıslıgım var bos kagıt vererek. Bütte üstelik.

Ama 0.5 alana saygı duydum suan.
01 almıştım web tasarım dersinden. ama beni en çok yaralayan programlama dersinden aldığım 10'du. 2010 yılında, 10 okul numarasıyla 10 alınca, sınıfta adım 10 numaraya çıkmıştı. *
Lise birde Fizikten 40 almıştım .
(bkz: yazarların sıçarken çıkardıkları en güzel ritimler)
Matematikten 01 almıştım böyle bir notun varlığını da bu vesileyle öğrenmiş oldum mutluyum gururluyum.
8. Sınıfta matematik 10 aldim.
yazıyla sıfır... ama yazdıklarıma bir 5-10 gelir diye düşünüyordum. (gelmedi)
matematik sınavına hiç çalışmayıp 10 almıştım tam dolu kağıt verip fizik sınavından 14 almışlığımda vardı.