bugün

Ucundan, kıyısından mutluluğu yakalayıp ona sımsıkı sarılarak hayata gülümsemek...
Pes de efsane olunda 109 a ulaşmıştım barcelona da oynuyordum maç başına 2 gol ortalamsı tutturmuştum . Ne günlerdi be .
hiçbirbir geciktirici falan kullanmadan bir saat sex yapmak.
şuan çalıştığım şirkette taşşaklı bir konumda olmam.
Elimi birisi arkadan bağlayınca çözmeden öne getirmek. Suç işlesem ellerini arkada birleştir deseler kelepçe taksalar ellerimi öne getirip her şeyi yaparım. Yıllardır bunun hayalini kuruyorum da bi suç işleyemedim.
fifa 99 oyununda world class zorluğunda hiç yenilmeden lig şampiyonluğu.
bir kere babam benden bişey istemişti tam maç yaparken, durdurdum oyunu gittim. döndüğümde bilgisayarın başında amcam ve bizim bir komşunun çocuğu vardı. bıraktığımda skor 2-0'dı yeniyordum.aradan -maç süresiyle- 10 dk geçmişti, bir baktım 3-2 olmuş yeniliyoruz. dedim tüü allah belanızı versin kalkın lan başından! (böyle diyemedim tabii) . aldım ellerinden ve 5-3 skor ile bitti maç. eheheh tabii ki de ben almıştım maçı.
El emeği göz nuru dünyanın en küçük sergisi olan 200 civarındaki karakalem resimlerim.
görsel
daima galibiyetle bitirilen haklı dövüşler.
fm de ingilterenin en alt liginden takım alıp o takımı yıllar sonra dünya takımı yapmak ve adıma stad yapılması.*
Tubitak ıq sınavında mamrmara 3. Sü olmuştum. Sanki sik.

Şimdide ismini vermek istemedim bir holdingte stratejik plan ve iş geliştirme departmanındayım. Çokta fifi.
Senelerce herkesin akıl sır ermez dertlerini çözüp, kendiminkileri dikemiyor olmak.
19 litrelik suyu sebile tasımak.
otobüste bir yere tutunmadan seyehat etmek.

edit: kafam güzeldi yazım hatası kalsın.
Babama tokat atip icimdekileri dokmek oldu o gun bugundur konusmuyoruz .
masa tenisinde türkiye 16. sı olmuştum lan. sene teee 2008 amk eskisi kadar iyi değil ama meydan okuyanı tokatlarım .
iyi ütü yaparım.
Acayip kiloluydum.
Acayip kilo verdim.
hiç unutmam, günlerden bir gün quizup'ta ''best in music theory in turkey'' olmuştum ben. hayattaki bu tek başarıma durup durup bakar ve mutlu olurdum ta ki profilinde ''bu küçük yaşımda neredeyse bi virtüözüm:)))'' yazan mütevazi mi mütevazi bir kız gelip de beni geçene kadar. ben de kendisine ''ya zaten bilmem nede 1.sin bu ne hırs ya bırak da başkaları sevinsin'' şeklinde gayet anti-çirkef bir havayla geri bildirimde bulunmuştum ki, bu da hayattaki 2. başarım sanırım.
çok güzel duymazdan gelirim hiç çaktırmam.
çok güzel terk ediliyorum oğlum, bu da bir başarıdır. bir yerden sonra başarı olması gerekiyor yani.
iddaadan 2 liraya 327 lira tutturdum.
yok.hayatta bir bok başarmışlığım.
üşenge...
çuval yarışında birinci olmuştum küçükken.
- koma,
hafıza kaybı, ameliyatlar sonrası hayata tutunabilmek,
- Hacettepe
üniversitesinde ve yurtdışında burslu okuyup bitirebilmek,
- burslarımdan arttırıp aileme yardım edebilmek,
- üniversitede bölüm konserinde solistlerden biri olmak,
- fransada okurken bir tiyatroda gönüllü olup oyuna katılmak,
- fransızca ve ingilizceyi iyi bilmek,
ve en güzeli bunlara şükredebilmek.