bugün

12 yaşındaydım o daha büyüktü benden. beni sevdiğini söylemişti sevgili olmuştuk çocukluk işte ben utanıp ayrılmıştım ondan. sonra aradan bir hafta geçti okulda dedikodular polisler filan meğer ikinci sınıftan bir kıza tecavüz etmişler bilin bakalım kim? karşı cins için bir şey yapılmazmış çok erken yaşta bir tecrübeydi. ama yine de çok sevince ister istemez fedakarlık yapıyorsun. kısaca hiç birşeydir.
Şarkı söylemeyi sevdiği için şiir okumayı öğrendim.
Radyodan şarkı istemek. Kız havalara uçmuştu. Basit şeylerden mutlu olmayı bilen insanları arayın hep.
hayatımı sikmesine müsaade ettim. keşke beni sikse bu kadar acıtmazdı amına koyim.
hiçbir şey yapmamış olmak. 3 yıldır kendimle mücadeleye devam..
ona süpriz yapmak için bulundugu sehre habersiz gitmiştim. çok mutlu olmuştu kevaşe.
Misketlerimden vazgeçmiştim.
okulun duvarına ingilizce şiir yazıp 1 gün boyunca yağmurda beklemiştim.

ahah ne güzeldi lan.

tam 15 yıl önce.
Okuldan sonra Her gün evine kadar bırakıyordum, sonra bir ton yol yürüyüp okula geri dönüyordum, zira evim okulun dibindeydi.

Şimdiki aklım olsa çantayı bari evime bırakırdım, ama ilkokul 1e giden çocukta nerde o zeka*

Ekleme: neyse bu sene ilkokul 3e gidiyorumda az biraz akıllandım*
Hiçbir şey.
çocukken leyla zana'ya aşıktım.. saflıkla ve masumiyetle dolu bir aşktı.. çocukluk işte.
ilk şiirimi yazmıştım.
Hiçbirşey. Koca bir hiçbişey.
uzaktaydı. defter kargolamıştım. deftere şiirler yazılar yazmıştım kendi emeğimle. geri yolla desem yollar mı bastırsam satarım baya çünkü.
Kilo vermek, saç uzatmak.
dayak yemiştim. öyle 2-3 kişiden değil koca bir sınıf dolusu ( 30+ sayıda ) eleman ortaya alıp eski yeşilçam filmlerindeki gibi döndere döndere dövmüştü. çok fazla hırpalanmamıştım ama sanırım adrenalinden arada 4-5 tane kaptırmıştım karambolden. çıkışta hala ampır ampır "nasıl furdum ama meheheh" şeklinde sırıtıyordum. değdi mi ? değmiştir herhalde ne bileyim çocuk sayılırdık o zaman orta okulda *
ilk kez seni seviyorum dediğimde sınıfta gürültü vardı kız duymamıştı mk. o günden sonra sustum.
ortaokulda ingilizce dersinden 1 aldığı için sınıfta ağlamıştı. benimde ingilizcem okul yıllarında çok iyiydi. neyse bunu teselli etmeye çalıştım, ağladı zırladı. aradan zaman geçti. bir daha ki ingilizce sınavı geldiğinde kendi kağıdımı full doldurdum ve onun adını yazdım. haliyle sınavdan 5 aldı. sınav sonunda yanıma geldi bana baktı ve bende gülümseyerek ona baktım. tam o anda yanağımdan öptü. o gece sevinçten uyuyamamıştım. çocukluk işte.
Kafamı ranzaya vurdum.

Lisedeki platonik aşkım ile ilgili arkadaşlarımın acımasız şakasının etkisiyle yatağa oturayım derken kafayı pat diye ranzaya vurmuş, akabinde ağlarken "benim başım değil kalbim acıyor" demiştim.

Ben ne malmışım.
Okulun 2.ci katindan atlamıştım.
Soğuktan sümüğüm donar iken kapısında onun dışarı çıkmasını beklemek.
Aklıma geldi de güldürdün sözlük. ilk aşkım, ben 1. Sınıftayken o 2. Sınıftaydı. Beni görsün diye sınıflarının önünden geçiyordum. Büyük bir cesaretti benim için o Zamanlar.
Kağıda seni seviyorum yazıp defterinin arasına koyardım. Ne günlerdi be .
Ilk aşk diyor beyler, kurban oliyim ilk okulda aşık mı oldunuz amk

(bkz: kak bi s git)
Tam beşiktaştan vazgeçiyordum, çok şükür kızdan vazgeçtim.