bugün

mars'da tek başıma ölmek, tıpkı kızıl gezegen filminde ki yaralı astronutun geride kalarak ölümünü beklemesi gibi. gerçekten istediğim ölüm şekli.
muhteşem yüzyıl'da kanuni'nin veziriazam ımız ibrahim paşa'ya sorduğu "nasıl ölmek istersin?" sorusuna benzettiğim konudur.
uçak düşmesi sonucu* ya da yatagımda uyurken*.
huzur icinde oleyim yeter. olumden korkumuz yok allaha sukur. kaza kursununa gitmeyelim yeter.
çarşafa sarılıp duvardan duvara vurulmak.
allah hepimize ölümün bile hayırlısını versin.
yıldırım çarpsın ne olduğunu ben bile anlamayayım.
ecelimle ölmek istiyorum.
namaz kılarken. öleceksem allah'ın huzurunda öleyim. ya da, uyurken. sessiz sakin, acı çekmeden.
otobüs durağında oturmuş beklerken ölmek.
tüm dünya tehlike altındayken
bütün dünya tv lerinden canlı yayın yapılacak
ve sen dünyayı tehdit eden canavar ile kapısacaksın
ve canavarı yenip dünyayı kurtaraksın.
tam kurtarırkene kendinde ölüceksin.
sonra halk sevinicek.
sonra diyecekler ki müslüm ölmüş.
kahraman olarak anılacan.
nasıl ama ?
25 yasındayım bekarım.
Uyurken.
boşalırken.
eğlenirken ölmek en güzel ölüm şeklidir bence.mesela paraşütle atlarken,bungee jumping yaparken,luna parkta bir oyuncakta tık diye gideceksin en güzeli.öyle ölsem de gam yemem.ama suda olmamalı kesinlikle.boğularak değil.
illa öleceksem diye seçtiğim bir yöntemdir.

boş bir alandaki tek ağaç seçilir etrafı ateşe verilir özel bir idam ipi hazırlanır boyun kısmında bıçaklar olan ve bu şekilde intihar edilir. neden? kan ve ateş yan yana çok güzeller.
bir anda paramparça olarak. acıyı hissedecek beyin meyin kalmasın kardeşim.
ölmekten bile korkuyorum lan.
müzik dinleyerek ölmek.
Azraıl ın bır yaslı dede suretınde yanıma gelıp, lokum vermesı ve benım onu ısırmamla canımı vermem. En guzelı Allah a yakın bır sekılde olmektır dostlar, cunku bu dunya fanı, obur dunya ıse ebedıdır!
çocukluğumdan beri isteğimdir şehit olmak.
Kancaya saplanarak *
donarak.
mikerek ölmek. evet!
(bkz: sözlük yazarlarının nasıl ölmek istedikleri)
(bkz: aramaya inanmak)
uyuyarak ölmediğim şekilde pek itibar etmedigim mesele.