bugün

Bir iki gün önce iş yerinde masanın üstünde duran kaplanmış kitabıma *aaa bu da neymiş diye çekirge gibi zıplayan gerizekalı adam.. Gece bile aklıma geldiğinde sinir oluyordum.. Bi sor önce,bakabilir miyim de...
ygs.

entry ekmek almaya gitti gelir birazdan.
Mouse ın pili bitmiş.
bir avuç mısır patlağını yere düşürmem.
Entrilerimi seri halde artılayan yazar. Uyuz oldum bak.
sözlükteki troller.
dikkat çekmeye çalışan insanlara sinir oluyorum. sürekli anlamsız davranışlar sergilerler ve ne yaptıklarını, neden yaptıklarını kendileri bile bilmez. bu yüzden kısa bir süre içinde kendimi ''kaybolmuş'' hissediyorum derler. kaybolan şey kendileri değil, benlikleridir aslında.
Yine mal gibi başımı ağrıtacak bişeye el atmam.
parmak arası terlik üzeri beyaz çorap giymek.
Konuşacak doğru düzgün bi tane Allah ın kulu yok yemin ederim ya.

The most loneliest day of my life.
törpümü odada unutmak. eve geldim tırnağım kırıldı ama törpüleyemiyorum. olacak iş mi şimdi?
(bkz: kerhaneci diyen dede)
ağlamasi yetmiyormuş gibi bir de üstüne çığlık atan çocuk. bir an gözümün önüne çocuğun ağzını bantla kapattığım bir sahne geldi, irkildim ve camdan bakmaya devam ettim.
araştırmayan insan ve karşı taraf ne derse doğru yanlış karşı çıkan kısacası düşünmeyen insandır. kulaktan dolma bilgilerle benimsediğin şeyi savunmak ne kadar ahmakça. bu sözlükte bana en çok kürtlerin tarihini araştırmayı öğretti. ve dünyaya bir daha gelsem şansım olsa kürt olmayı seçerdim. dinlemeden etmeden küfür etmek herkesin yapacağı şey, hoşgörüp düşünmek azınlıkta. çok sinir bozucu ve üzücü.
Düşündüm bulamadım. Bir de sinirlisin diyorlar bana. Pammıh gibi adammışım la ben.
Kaleciyle karsi karsiya kalindiginda bos adama vermeyip sut çeken ibnelere sinir oluyorum.
Lan yanında adam var, versene.
http://m.uludagsozluk.com/k/köy-kahvehanesi/bugun/
küs olduğum kişiyi görmemdir.
egoist varlıklardır.
Pazartesi sendromudur.
' sevgiliyi sevmemek ama ayrilamamak ' başlığı
pazar günü ekstradan şekerleme yapıp pazartesi sabahı erken kalkacak olup pazar gecesi uykunun tutmaması ve sonra sinirden yine uyuyamamak.
bilmediği konu hakkında salak salak yorum yapan dangalağa tabi ki.
saygısını içine gömmüş barzo insancık. evet o başkalarına göstermek için de var.
kahvehane sahibinin yevmiyemi vermemisi yüzünden tartışma.