bugün

Rosemary s baby filminin gemi sahnesini hatırlarsınız. Hah işte o gemide giyinik şekilde dolaşıyordum ve beni deniz tuttu herhalde diye düşünüyordum
( uyumadan önce acayip bir şekilde midem bulanıyordu, gergindim)
Önemli bir iş insanı olmuşum ve FETÖ, bu alanda var olmak için kendilerine tabi olmamı isteyip beni tehdit ediyor. Sert bir dille tepki gösterdikten birkaç gün sonra uyandığımda bir de ne göreyim.. Fetöcü olmakla suçlanıyorum. Pensilvanya'da sümüklü Mehdi ile görüntülerim varmış. Montaj elbette hepsi. Sanki rüya değil gerçek gibiydi. Henüz aklanamadan uyandım maalesef, evet.
görsel
Arabanın radyosunda çok güzel bir şarkı çalıyordu. Ben adını öğrenmeye çalışırken bitti şarkı. Uyandım aklım o şarkıya takıldı. Aradım ama bulamadım. :( sanırım beynim şarkı uydurdu. :(
1-1,5 saat evvel görüp uyandığım rüya. vefat etmiş abimi gördüm. eski evin koridorundayız. öncesinde de bi şeyler vardı da net hatırlamıyorum. kulağıma yaklaşıyor. şizofrenleri anlatayım mı sana diyip sarılıyor ve kulağıma ingilizce olarak konuşmaya başlıyor. ama böyle arapça büyü yaparmış gibi ardı ardında, sadece sesleri duyuyorum sağ kulağımda. fısıldamanın biraz gür haliyle. tonlamasız, sert bi şekilde. ardından tırsıp uyanıyorum.
Rüyamda milli Piyango dan 1 milyon lira çıkıyor. 5 tane apartman Dairesi almışım vergisini nasıl ödeyeceğim diye hüngür hüngür Ağlıyorum.

Ulan rüyada bile aç gözlülük yaptık ya bizden iflah olmaz.
annem yüzü zombi yüzü şeklindeydi, adımı söyleyerek bana doğru yaklaşıyordu. normal kafayla gerçek olmadığını anlarsın ama rüya işte. gerçek sanıyorsun. en son lucid rüyayı da çocukken görmüştüm. artık olmuyor.
bugün gördüm, karakolun önünde beklediğim için bir polis memuru beni gözaltına aldı karakolun önünde beklemek suçmuş. evet çok saçma bir rüya ama çok gerçekçiydi. allahtan sabıkalı değilim diye kendimi teselli ediyodum.
rüyamda oyuncu hakan yılmaz'ı gördüm. daha önce rüyamda hiç oyuncu görmemiştim, başrolde hep ben vardım. fakat son rüyamda başrolde hakan yılmaz vardı. üstelik yanında 3 tane yarı çıplak kız vardı ve yüzünde öfkeli bir ifadeyle devamlı 'bitch' deyip duruyor, etrafa parmağını sallıyordu. telefonun alarm sesiyle uyandığımda gördüm ki bilgisayarım açık ve karşısında uyuyakaldığım filmde sinir küpüne dönen adamın teki 'bitch' diye bağırıyordu.

yoksa gerçekte 'kahpe, orospu' diye küfredecek olan hakan yılmaz neden 'bitch' desin ki?!

değil mi a dostlar?!
köpekler mafya olup beni sorgulamya almışlardı en sonki rüyamda ve ben de cevap veremeyip korka korka agliyordum. bir şey anlamadim rüyadan ve vallahi kòpeklere de hiç zararim dokunmadi!
Bir grup arkadaşım beni tokatlıyordu en son.
onunla bizim evden çıkmış, yürüyüş yapıyoruz.
yolda ayakkabımın tabanı açılıyor "beni bekle, hemen değiştirip geleceğim" diyorum ama o yoluna devam ediyor. döndüğümde aynı yolda bulamıyorum onu.

tıpkı gerçek gibi.
benim yaşadığım badirelerde yanımda yürüyemezdi.
şimdi sırada teoman'dan o şarkısı geliyor sevgili dinleyiciler;
http://www.youtube.com/watch?v=RkcSFtPfl_w
Eski evimizdeydik ranzamizda yatiyoduk annem koyun almış odama birden koyun girdi ve kayboldu. Aradık ama bulamadık.
Sincap yavrusu.
ingiliz askerleri türk askerlerini vatan haini olmaktan dolayı kafalarına kurşun sıkmak suretiyle infaz ediyordu. bende çekirdek çitleyerek sıranın bana gelmesini bekliyorum bi yandan da bu orospu çocukları kim oluyorda bizi yargılıyorlar diye kafa tutuyordum..
uyandığımda çok sinirliydim. galiba ülkenin gündemi başıma vurdu.
Rüyamda pert olmuş bir arabayı bana satıyorlardı. Tamir etmişler ama tavanını ters takmışlardı. (Tavan ne alakaysa)
arnavut ciğeri yiyordum amk uyandım pernir ekmeğe devam...
Of dün gece çok güzeldi Ahahah
Hayran olduğum azıcık flörtleştiğimiz ve şu an görüşmediğimiz bey ile tüm gece yıkık bir şehirde kocaman otobüsle birini aradık bulamadık.
Umarım kendisi bunu okur ve onu rüyalarda buluşacak kadar özlediğimi anlar .
belli belirsiz hatırladığım rüyadır. memleketteyim. anneannemin evinde. anneannemle ikimiziz. bi haber geliyo, bi yere gitmemiz lazım arabayla. uzun bi yol var. vakit sanırım gece. sabah yola çıkalım diyoruz. ama benim uyku düzeni olmadığı için bi türlü uyuyamıyorum. kendi kendime düşünüyorum uyumam lazım yoksa yine direksiyonda uyuyup kaza yapıcam falan. bi türlü uyuyamıyorum, bir türlü yola çıkamıyoruz bi türlü gidemiyoruz. böyle boğucu bi atmosfer var. zaten hep rüyalarımda bi yere gitmeye çalışıp bi türlü gidemiyorum. çırpınıyorum çabalıyorum bi şeyler yapıyorum ama gidemiyorum. aynı gerçek hayattaki debelenip çırpınıp durduğum halde bir arpa boyu yol alamayışımı her gece rüyalarımda da yaşar oldum. iyice psikolojim bozuldu amk.
rüyayı geçtim ben uyanıkken sürekli enteresan şeyler yaşıyorum.

nedenini sormayın, son iki gündür "ya ulan zaten şöyle şöyle şöyle sikimtrak bir hayat yaşıyorum, şöyle şöyle sikimsonik bir insanım, neden uğraşayım ki, nedir benim iddiam aq, sal gitsin aq..." şeklinde düşünceler içindeyim.

az önce kim olduğunu bile bilmediğim, bir süre önce beni face'den eklemiş bir kızın Marie Rose Balter adındaki kadınla ilgili olan paylaşımını gördüm, şöyle yazıyor;
"Terk edilmiş, işkence ve tacize uğramış, otuzdört yılı ziyan olmuş bir kişi olarak hiçte kolay olmayacaktı, ama o yılmadı ve kızgın, öfkeli, umutsuz olmak yerine sıfırdan başlamayı tercih etti."

ananın amı.

böyle şeyler bana çok fazla oluyor, yada herkese oluyor ama benim gözümden kaçmıyor. ajhsdjhajsd siktir ya.. deli miyim neyim aq.
Başlığı görünce rüya kavramını hatırladım yeminle. Nice zamandır rüya görmüyorum. Onu bırak görmediğimi bile unutmuşum. Bi sen hatırlattın bunu da bana. Sağolasın sözlük. inşallah bu iyi bir şeydir.
Ne tesadüf onu gördüm..

ve ne oluyordu biliyor musun özledim diye mesaj atıyordu. gülerek uyandım.

aç tavuk rüyada kendini buğday ambarında sanarmış...
Rüyamda açık ve seri eksi oy verebiliyordum, verdim verdim verdim…
Hiç durmadım ta ki çay demlenene kadar.
Turkiye'den sevdigim bi bakkal ablama 2 bira borcum vardi, onu gordum. Kalktigim gibi arkadasimi aradim da gidip kapatti sagolsun.
büyük paraları yönettiğimi, büyük işler üzerinde çalıştığımı gördüm. ciddiyetle, soğukkanlılıkla sanki yıllardır büyük işler yapan saygın iş adamları gibiydim. rüyamda bir an bunun aslında bir rüya olduğunu, ama tuhaf bir durumda olduğumu düşündüm.
sabah babam aradı. "bugün banka hesabına 175 bin lira para gelecek. bankaya gidip çekebildiğin kadarını çekeceksin,..." dedi. şok oldum ama babama rüyadan bahsetmedim. deli olduğumu düşünüp hayal kırıklığı yaşamasını istemedim çünkü.

neyse.
velhasıl para falan gelmedi merak etmeyin.*