bugün

bir yanda kolejdeki öğretmen, diğer yanda görüşmeyi bekleyen tarih öğretmeni. iki arada bi derede kaldım. düşünüp duruyom.
kahve sigara ve çikolatayi ayni anda nasil tutarim.
e-5 üzeri mi gitsem tem üzeri mi?
nasıl olacak bu işler... sayamayacağım şimdi.
bu yaz çok yoğun olacağım, millet yazın dinlenir ben kışın dinlenip yazın daha çok çalışıyorum.
Sadece çıkarları için samimiyet kuranlardan nefret ediyorum.
Istediklerimizin gerçekleşmemesinin nedeni aynı şeylerin herkes tarafından istenmesi mi acaba.
Doğanın rengine boyayın beni. Bir yanım yeşil olsun bir yanım sarı, kırmızı, kahverengi. Bahar gelince yeşillensin hücrelerim, çiçeğe dursun düşüncelerim. Eritsin zamanı parmaklarımda. Sonbahar geldiği zaman dökülmeye başlasın yeşillenen hücrelerim. Doğanın son bahar halini alsın tenime. Bir yanım hep yeşil kalsın tıpkı çam ağaçları gibi. Bir yanımsa değiştirsin rengini. Önce kızıla dönsün birazı, sonra sarı olsun, en son da kahverengiye doğru dönsün rengim ve düşsün yeni bir hücreye yer açmak için. Düşüncelerimi değiştirsin bu dökülme, bakış açımı değiştirsin, benliğime işlesin. insanlar için sadece ağaç ve orman olan doğa bende bambaşka bir hal alsın, yepyeni bir anlam kazansın ve anlamına anlam eklesin. Değişsede rengi doğanın değişmiyor ya benliği. Öyle kalsın benimde benliğim. Herkes göremez doğanın rengini. Orman desen yeşil gelir akıllara kimse düşünmez doğanın renk geçişlerini. Tüm hücrelerim değişse de bir yanım hep yeşil kalsın inadına. Ruhumu uzatayım değişen tarafıma. Tenimi, düşüncelerimi, hücrelerimi boyamak yetmez doğaya. Ruhumu da boyayın doğanın En koyu tonlarına.
şimdi bir sırt çantası hazırlamak. uyku tulumu ve çadır. bir kadın. motora atlamışız, yoldan birkaç şişe de şarap almışız gidiyoruz yakamozu seyredebileceğimiz herhangi bir yere...
Yarın vizeler başlıyor ben niye çalışmıyorum.
Ne kadar da salak olduğum. *
Bugün bana sinirle baktı ya. Hızlandırılmış bir şekilde depresyona girdim lan. Onu çok seviyorum ama o sevmiyo ya. işte bu bana koyuyo.
kafamın içindekileri yazmaya kalksam tuğla gibi bir kitap olabilir. oysa bazı insanlar 3 dakikaya sığdırıyor o kitabı...
Güneşin büktüğü uzayda yörüngeye oturmuş bir güneş sistemi var. Eyvallah. Peki güneş başka bir cismin büktüğü uzayda yörüngede olsaydı, biz bunu farkedermiydik? Güneş sisteminin akıbeti ne olurdu?
akşam yemeğimin tadının damağımda kalması... bir daha yemek istiyorum. yuh öküz bir tane daha mı? şu anda buna zaman ayıramam gibi geliyor. kirletemem ortalığı. abur cubura aban.
Hayatımdaki insanlara siz en büyük gamsınız bana yeter artık diye feryat etsem ne olabilir ki en fazla ?
Hayatta haribonun yeşil ayıcığını seven insanları düşünüyorum bazen de dahil olduğum muzlu puding seven azınlık aklıma geliyor.
Bir de proje raporundan önce neden özetini hazırlamadığımı düşünüyorum. Zor şeyi yaptıktan sonra kolayına üşenmenin garipliği içindeyim.
Bunun yanında hiçbir şeyi merak etmeyen insanları da garipsiyorum. Bir insanın etimolojiye ilgi duymaması bana çok ilginç geliyor. Birbirinden alakasız bi sürü düşünce. Kafalara kafalara, değişik kafalara...
Daha önce kisa dönem ilişkim olup davranışlarından ve aslında başkasını sevdigimden dolayı bitirdigim kişi kaç sene sonra konuşmaya çalışıyor. Bana kötülüğü dokunmadı ama fazla israrciydi. Simdi konusmaya başlasam yanlış anlar mı yoksa sadece merakından mı yazdı diye düşünüyorum. Hiç bulaşmasam daha iyi sanırım.
Ben mi çok safım insanlar mı çok kötü?
"Bugüne kadar cesaret ettiğim en büyük şey" diyebileceğim bir şey yok.

Üzücü..
03.00 te biletim var kim gidecek şimdi terminale.
Neden mutlu olamadığımı düşünüyorum. Şükürsüzlükten galiba.
Lgbt normal görülürken ensest neden normal görünmüyor. Sonuçta ikisi de aynı derecede iğrenç.
Lookine ne olduğu. Iyiydi o kiz yia. Olayli falan...
Sigara bende deli gibi geniz akintisi yapmaya basladi geceleri uyuyamiyorum bir haftadir. Yarim paket sigarami cope atip sigarayi biraktim resmen. Agzima surmeyi dusunmuyorum artik.