bugün

bu gece kırılmış rekor paradır. 50lik vod 38tl 5tane bira 25 tl iki eskort gecelik 150 çarpı 2 den 300 tl. Jack daniels 70 lik 105 tl. cıbırlarla akşam yemeği 120 tl. 5 fişek esrar 10 ardan 50 tl...

Edit: 638 lira rekor denecek bi para değil maalesef o kadar zengin değiliz... Aksine fakirliğimizin gösterişini yapıyoruz... Ayrıca içkilerin yanında alınan cipsler kuruyemişler çikolata ve meyve sularını eklemedik...
15 lira.nabalım amk ruhumuz fakir.
yazmasak daha iyi.
ben 500 lira harcamıştım.ne bok yemeye o restautantta yemek yediysek.Tabi benzin parası bide gezme dolaşma filan derken.Bi baktım bitivermiş.Ah ulan hala aklıma geldikçe içim acır.Sonra babam azıma etmişti.Yaz boyu yanında çalıştırmıştı orası ayrı.
7000 tl tabiki ben ödemedim ama hesabın yapım ve işlenim kısmında emeğim var ha derseniz ki ne lan bu 4-5 erkek pavyonda iyi eğlendik derim bidaha dersen işte o cık no hayır asla (belki ama hesep başkasındansa) derim....
yaklaşık 1200 liradır. ne sen sor ne ben anlatayım sözlük.
2000 tl bi daha çeşmede mekana girersem godoşlar.
aşağı yukarı 550 tl tam hatırlamıyorum.
geçen büyük bi hovardalık yaptım ve 38 lira harcadım. hem de bir gecede lan !
20 bin aklıma sıçayım babamın ölüm tazminatını almıştım. 6 sene önce nasıl gitti anlamadım bile hatırladıkça kendime sinir olma sebebim.
7 bin.
Zoruma gitmisti.