bugün

insan olmadığını anladığım gün cins isimle anıyorum. toprak, taş, odun ne biliyim cins işte özelliği yok.
Wera. Daha tanışmadık gerçi.
görsel
ya aşkım mısın yaa.

edit: kızlar umarım artılayanlar sizler değilsinizdir? gayler de artılamasın. inadına artılamayın. artılamayın arkadaşlar. eniştenizi gördüğünüz an aa bu drake enişte değil miydi deyip başınızı öne eğeceksiniz.
(bkz: adı bende saklı)
Tanrı yüzüme işlemiş beni yaratırken.
Sütlü nuriye.
Adı batsın.
Tahminimce onun adına sahip çok çok az kişi var, ondan dolayı ifşa etmeye gerek yok oğlanı.
(bkz: yokki)
Adı bence duyduğum en güzel ad olduğu için paylaşamam.
irem tabi ki. biliyorum tatlım sen de beni seviyorsun. ne kadar geçinemezsek de biz bir elmanın iki yarısıyız. *
Frapuccino: ablacım kaç haftadır senin için uğraşıyorum. Adı şükrü topalak. Yalnız internete güvenme bunu gösterip şükrü adına yakışır bir tip gönderebilirler.
Belli bir vakte kadar şiir kitabımın ilk sayfasında yazılı olan isimdir. Şimdi ise öyle bir isim ne yazık ki yok.
(bkz: shailene woodley)
A****
Henüz yok.

ilk aşık olduğum kişinin adı Gülşen idi. kulağını çınlatmasam olmazdı. Umarım bir yerlerde mutlu mesut yaşıyordur.
aşk uçar, entry kalır. o yüzden gerek yoktur.
adı deniz.
cok güzel bir adı var.Ama kulaklarını çınlatmak istemiyorum.
Aradan uzun bir zaman geçti. Onunla ilk tanıştığımızda adını söyledim. Kendi sesimden, dudaklarımdan onun isminin dökülmesi kadar güzel birşey olamazdı. Sanki dünyanın en güzel müziği. Hele kendi ismimi ondan duymak, tarif edilemez bir mutluluk. Dedim ya, aradan uzun zaman geçti. Yanılmışlıklar,hislerin terk etmişliği, kalp kırgınlığı ve daha birçoğu kaldı ortada kimsesiz. Şimdilerdeyse hayat, her zaman o güzel hayat.
Ozel addir.
(bkz: Gökhan)
Adı Oğuz du . Ama benimki aşk değildi sadece hoşlantıydı.
(bkz: son picikan) .
Ben 7 yaşlarındayken pembe diziler vardı atv'de. Thalia'nin meşhur dizilerinden rosalinda'yi izliyordum. Orda fernando hose vardı ona âşıktım rüyamda bile görüyordum. Sonra aşık olunabilecek kişilerin sadece dizilerdeki karakterler olduğuna inandığımdan beri aşık olmuyorum.