bugün

(bkz: #14267496)

ben hukukçu bir kızım. hep tıpçılara bakıyorsunuz, ben de buradayım.
(#14965359)
başlık: dövmeli kızların daha kolay veriyor olması

entry : böyle başlık da enteresan oldu. kızların geneli verme eğiliminde ama dövmeli olanların vermesi %100 e yakın demeye çalıştığım bu. istisnası ile karşılaşmadım. dövmeli kız patlaktır ve verir arkadaş. yazın bi köşeye haksızsam gönül rahatlığı ile sövebilirsiniz.

meali : annemin belinde dövmesi var, kızkardeşim de ayak bileğine yaptırdı.
(bkz: #13010073)

meali: aslında bir tanışsak görüşsek falan. hoş çocuk. kız arkadaşı da yoksa dadından yinmez.
başlık : patronun çağırıp seninle buraya kadarmış demesi

meali: üzgünüm başka kapıya!

etkisi: çok kötü...

düşündürdükleri: "...önümüzdeki ay okullar açılıyor; çocuklara yeni gömlek, pantolon, ayakkabı gerek... kira kontratı bitiyor; kiraya zam gerek... iş gerek, çalışmam gerek, tanrım bana yardım gerek!"
raskolnikov başlığından:

"dostoyevski'ye hayran olma sebebi. suç ve ceza'yı okuyup ta raskolnikov'a aşık olmayan kız görmedim.
demem o ki rodyacım, günümüz erkekleri yerinde olmak için neler vermezdi."

meali: sonya'nın yerinde olmak için neler vermezdim.
entry: (#17335600)

demek istediği: çok yalnızım. sözlük bana karı bul lan allahsız!
yazarların asıl demek istedikleri sözlüktekilerle muhabbet kurmak, ufaktan gırgır seviyeyi ölçüyü kaçırmadan güzel bir ortam yapmak.
(#18252715)

demek istenen:şahsımın şirketi var. patronum olm ben.
yae abi sörvayvıra en fazla bi bölüm baktım ben taaam mı ama x adam değil. belli yani.

demek istenen; her hafta sektirmeden sörvayvır izliyorum. evet.
başlık: durmak yok yola devam oylar akp ye

entry: anarşistlere, faşistlere, ırkçılara, hak emek hırsızlarına, provakatörlere en güzel cevabı yine seçim sandığında halk verecektir.

meali: sayın başbakanım annem kesmediyse bunlar da kızkardeşim ve karım.
yaw arkadaş bu çekilcek dert değil yaw ben bunun ta a.. koyarım ben bunu s..rim yaw.
-sen hükumet kadın 2'yi izledin mi? nasıl?

+hayır ama herkes beğeniyor.

-izleyelim mi?

+film izlemekle pek aram yok :( (*)

(*) erkek arkadaşım filme beraber gitmemizi geç, senin bunu sorduğunu duysa; beni hardcore s.ker. gelemem. :(
başlık: uludağ sözlük vs ekşi sözlük

entry:

ekşi sözlük'te dört yılda 5 entrym tek silindi.

burda üç günde 5 entrymi sildiler. yuh.

meali: onuncu nesilim diye ezmeyin. 4 yıldır ekşi yazarıyım. kızlar selam.
http://www.uludagsozluk.com/e/23744926/

yazar burada, 'bakın tarihleri de verdim, toparlanıp gelin, bi' destek atın, kalabalık görünek gardaş. çok sevilen olma durumundan yırtarız, belli mi olur?' mesajı vermektedir. şimdi her şey bu kadar ayanken ayıp, toparlanıp gitmeyenindir. bir uludağ sözlük yazarı diğer uludağ sözlük yazarına her zaman her şartta destek olmalıdır. birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için. evet, çok sosyal bir mesaj bu.*
Hepinizin amk.
(#24827998) doğum günün kutlu olsun kardo .
Beni üzmek icin yapimda emegi gecen herkesin mk.
Bir gun herkesin icinde bagiracam boyle.
Beni sinirlendirmek icin yapımda emegi gecen herkesin amk.
Niye ki abi? Niye ben niye hep ben?
eyyy insanlar sonunda gebereceğinizi bile bile nedir bu afra tafra tripler amk çocukları.
Çok yalnızım. Çaktırmayın.
seninle çok deli sevişmek istiyorum. (okuldan bi kiza)
diyorum ki;

-yalnızlık sadece tuvalatte işe yarar.
diyorum ki maviyle kırmızı neden yan yana gelemez? sonuçta ikisi de beyazdan geliyorlar değil mi.