bugün

yazar kişilerin intihar etmek amaçlı kullandıkları yöntemlerdir.

ben kendimi eksiye verip yakardım amuğa goyum. sonrasında naylon devrimi başlar, hatta domino taşı gibi yayılarak diğer sözlüklere de yayılırdım.
teknosada elimi prize sokarak intihar etmeyi planlıyorum. ardımdan ağlamayın beni bu hale getiren yönetim bilişime de selam ola..
paketlerce çikolata yiyerek yüksek dozda mutluluk hormonundan ölmeyi arzulamak.
aşırı dozda alkol aldıktan sonra damara şırınga ile vodka enjekte etmek. zevk alarak ölürsün.
kaygısızlardan hatırladığım, berber ismail'e traş olma yöntemi aklıma çok yatmıştı vakti evvelinde.
perşembe pazarının ortasında infilak ederdim ben olsam. Zira o pazar trafiği başka türlü durulmaz.
Ölüm bir kezdir diye düşünüp farklilik yaratarak ölmek isteyen sevgili yazarlarimizi intihar konusunda aydinlatacak başliktir.
şişeye oturmak.
bir paket işlenmiş nohut yutup üstüne su içmek.
çamaşır makinesinin içine sıkışmaya çalışın eğer başarır girerseniz içine, arkadaşınız dışarıdan kapağı kapatsın ve makineyi çalıştırsın sonuç gg.
boğaz köprüsünden atlamak yerine kendini köprüye asmak.
(bkz: götüne molotof kokteyli atmak)
kendini kalabalığın ortasına denk getirmek şartıyla alışveriş merkezinde intihar etmek.
don lastiğinden intihar ipi yapmak.
mavi kabloyu kesmek. tabi gerekli şartlar oluştuğunda.
ismail yk cdsi alıp sabaha kadar dinlemek.
(bkz: acılı intihar yöntemleri)
(bkz: enteresan intihar yöntemleri)
(bkz: intihar yöntemleri)
(bkz: karizmatik intihar yöntemleri)
(bkz: orijinal intihar yöntemleri)
(bkz: yazarların alternatif intihar yöntemleri)
(bkz: zevkli intihar yöntemleri)

not: aramaya inanana koyum, sana bi şey olmasın.
sabah kahvaltıda sadece isot ye,öğlen yemeğinde isot ye, aksam yemeginde isot ye.
yamaç paraşütü yapıp bir yere çarpın kayalıklara filan..
helikopterden paraşütle atla ama paraşütü açma...
leyla ile mecnun izlemek.
- ajdar dinlemek.
herhangi bir türk kanalında bir dizinin 4 saat sezon finalini izlemek. evet ilk defa deneyimledim ve sonuç ölüyorum.
nazlı ılıcak izledim yarım saat kadar.
nasıl olduğunu merak ettiğim yöntem
http://galeri.uludagsozlu...-intihar-y%C3%B6ntemleri/
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar