bugün

yazarların 25 martta servis edileceği konuşulan tape ya da videonun içeriği ile ilgili tahminleridir.

yaklaşık iki haftadır 25 mart tarihinde bir kaydın sosyal medyada servis edileceği, bunun inkar edilemeyecek ve başbakanın istifasına yol açabilecek içeriğe sahip olduğuyla ilgili laflar konuşulup duruyor; kimileri öcalan ve çözüm süreciyle ilgili, kimisi muhsin yazıcıoğlu nun ölümü ile ilgili, kimisi de başbakan ın gizli romantik görüntüleri ile ilgili olduğunu düşünüyor. çoğunluk seks kasedine yoğunlaşmış gibi, geyikelr falan da güzel ama şahsi fikrim bunun olmayacağı.

gerçi her ne çıkarsa çıksın evdeki paraların sıfırlanması olayından beter olamaz gibi ama, benim fikrim muhsin yazıcıoğlu nun ölümü ile ilgili olacağı.

neyse o zaman,
paralel - akape

1: 1.8
X: 3,6
2: 2.9
Yazıcıoğlu'nun nasıl öldürüldüğü çıkarsa da, %50lik sazan 30una kadar unutur. %50lik koyun pardon...
2 tahminim var:
1- seks kasedi- havuz medyası geçen hafta plastik maskelerle yapılan sahte videolardan bahsederek gardını aldı.
2-muhsin yazıcıoğlu suikastı- anında montaj, dublaj denilerek inkar edilecek kayıttır.
yapılan hırsızlığı dahi hoş gören yalakalar varken, artık ne çıkarsa çıksın değişen bir şeyin olmayacağını düşündürür.
sevgili abd,
elinizde fazla nükleer varsa aşağıda vereceğim koordinatların tam ortasına atar mısınız?
26- 45 doğu, 36- 42 kuzey.
şimdiden teşekkür ederim.
öptüm.
uluslararası bir suçun görüntülerle desteklenmesi ile akp'nin 30 martı görememesi ve lahey yollarının açılması ile ilgili bir kaset.
(bkz: orgy parti)
akp düşmanlarının elleri pipilerinde beklediği ses kaydı tahminleridir. yazık la bunlara, nelere kalmış garipler. demiyorlar ki; arkadaş biz bu ülke için ne yapabiliriz diye. çıkacak bir şeyler çıkacak siz merak etmeyin.
ülke çapında ne olur bilmem ama bana bi sınav çok pis çarpıcak diye tahmin ediyorum.