bugün

Mutsuz olacak sebebim yok.
Sanırım mutluluktan.

(bkz: ayarı tutturamamak)

Sanırım ben huzuru mutsuzlukla mutluluğunun birleştiği o yüce noktada buluyorum.
insan olduğunun farkına varamayan tüm yaratıklar beni mutsuz ediyor.

ayrıca mutsuz olmam için bir sebep olmasına gerek yok. genel olarak gergin bir insanımdır.
yozgat diye biryer var mi yok mu diye düşünmekten kafayı yiyeceğim.
bu mezarda sevdiğim var adlı şarkı. keyfimin amına koydu.
Eğitim sistemi.
insanlar. pardon cahil insanlar. kötü insanlar da ediyor ama kötülük yaptı mı ağzına çakıp geçip gidebiliyorsun. cahile çakacak bir şey yok ki. kalem mi atim üstüne kitap mı atıp kaçim amk.
Bir dosya göndermem gerekiyor internet üzerinden gitmedi lanet bir türlü.
ssk'mın yatmaması, primlerim eksik.
yalnız kalmak, diyet yapmak.
Özel hayatımda çıbana dönmüş bir sorunu bir türlü halledememek. Ya beceriksizim ya iradesiz.
ders çalışmam gerektiği gerçeği.
yıllarca kardeş bildiği arkadaşlarının arasındaki anlaşmazlığı halledeyim derken herşeyi bok etmek.
Bütün insanlar tarafından dışlanmak aslında kötü bir şey yapmadığım sadece antisosyalim
Okulda konuştuğum bir insan yok.
sarkilardir.
ciddiyim bazi sarkilari duydugum an hemen mutsuzluk cokuyor bedenime ne lanet bi durumdur bu amk.
Geçmişin insanı takip etme ihtimali halbuki

(bkz: Dün Dündür bugün bugündür)
Çalışmıyor olmak. Evde oturmak bana göre değil.
sigarasızlık.
Şaka maka vizelerin kapıda olduğu gerçeği.
Kışın Saat 6-7 civarlarında dışarıdaki kapalı mavimsi hava. burnuma çektiği kömürlü koku. yarının telaşında bugünün derdini unutmak.
bir akrabanın altından kalkamadığı, tefecilerle başını derde sokan bir borç meselesi yüzünden intihar etmeyi seçmiş olması.
yarın yazılı olması. düşük almamak zorunda olmak.
sevilmemek.
böyle hasta olmakla olmamak arasında kalmak.ne yatak döşek yatıyosun ne oturabiliyorsun.
Küfrettim diye veya saçma Espri yaptım diye sinirlenen nişanlı. Serviste önceki nöbette 3 hasta olup nöbet bana gelince 10 hasta olması. Bi nebülizatör verilip aynı anda 5 hastamın inh. Solüsyonu kullanması gerekmesi. istediğim elbiseyi bulamamak. Kulaklığı/şarj aletini iş yerinde unutmak. Ooo çok varmış be.
An itibariyle watsapptan tokat gibi gelmiştir.
"Bunları bulduğuna sukret fzldgl uğraşmam." Bu lafı diyeceğini bilseydim acaba senden ister miydim? Gerçekten kırıldım sözlük.
O kadar notum tamdır benim kimseyle yüz göz olmam kırk yılın başı bişiy istedim 3 yılda bir defa yeminle başımdan aşağı kaynar su indi.
Vize gözüne olayım sen nasıl bi haftasın .öğretmedigin şey yok Sağol.