bugün

Kendisinin bir hatasını düzeltince "sen türkçe hocası mısın" diye atarlanan, ama kendisinin haklı olduğunu/ bildiğini düşündüğü konularda üç diplomalı bilirkişi bir profesör gibi davranmaktan çekinmeyen yazar.
E ben türkçe hocası değilim ama sen de imam veya diyanet işleri başkanı değilsin. Sonuçta ikimiz de sıradan vatandaşız ve yanlış gördüğümüz şeyleri gösteriyoruz, Karşısındakini eleştirirken bir de kendisine ayna tutsun bakalım; o zaman belki çok yüksekten uçtuğunu sandığı o tepelerden layık olduğu sıradan seviyeye inmeyi başarır.
Kişilik kurallarını ve nereden geldiğinde bilen yazardır.
Yobazlar konuşmasın bilmez.
Her ne dediyse iyi demiş yukarıdaki kendisini eleştiren kişilerden bir tanesi hz Muhammed e hakaret etmişti.
tek bildiği 'yurdum atayizi' yazarak saldırmak olan yazar, savunduğu şey ile ilgili tek bir cümle dahi yazamamıştır, zira yazamaz, neyi savunduğunu bilmiyor,
"Sürüye aykırı davranıyorlar, saldırayım bari" mantığına sahip tipik dinci.
allah yolunu açık etsin.
Sabun değil yanlışlıkla kuyruk yağı et karışımı bir şey yapmış yazar.
Nickaltında yemek tarifi verdiğini sandığım yazar. Meğer temzilik imandan gelir deyip sabun yapıyormuş.
Sozluk boyle bilim sevdalisi guzide yazarlara sahip oldugu icin cok sansli.. deneylerine aylik 1 liraya sponsor olabilirim. Heheh.
Yhanlis bashliqqq.

Eğlenceli mi böyle?
Kendisini tanımam ama bu nicki her gördüğümde gözümde şu fotoğraf canlanıyor.

görsel
Jason X diye bir film vardı aklıma onu getirdi.
bana kizan yazar. Hakliydi ustelik. Affina siginiyorum. Iyi adamdir, iyi; kiymetini bilmek lazim. her zaman karsimiza bizden farkli dusunen akilli insanlar cikmiyor cunku.
yobaz gibi yobaz yazardır.
kudurtmuş yine. helal olsun reyiz biz sana temiz çamaşır getiririz.
Mutlu yaşlar, huzurlu ömürler.
Ben seviyorum bu elemani. Cocuklugumuz birlikte gecse hayvan gibi kavga ederdik ama sonunda iyi dost olurduk bence. Simdi buyuduk, dost kontenjani doldu.
Ben de mavislendirdim.
kılıç diye püsküllü oklava yapmış adam. *

şaka bir yana güzel olmuş. iyidir bu tarz zanaatler, meşgale olur insana.
görsel
mümtaz bir yazar. mümtaz kelimeleri sever. kulağına mümtaz kelimeler fısıldayın.
Sözlükte gerekli yazarlardan.

Kendisini takip ediyorum.
Bak qardaşım mən bu internetə ayda 60 manat verirəm və sənin gönderilerini görmək məcburiyyətində deyiləm 1 həftədir sənin göndərmələrin çıkıyo qarşıma andla ip ünvanını tapar. sənin gönderilerini görmək məcburiyyətində deyiləm beyfendi bidaha gorusmemek üzrə əlimdən qəza çıxmasın.
Yetenekli bir yazar.
(#40851992) indirdim, bir defa dinleyince bile tüm gün zihnimde yankılanıyor. Çok beğendiğimi Mesajla belirtmeme rağmen burası da boş kalmasın, o enrty aşağılarda kaybolmasın dedim. Umarım sık sık yaptığın besteleri paylaşırsın, kimse dinlemese bile ben dinlerim. Onun haricinde din içerikli uzun entrylerini okumuyorum eheheh. Bu arada einaudi etkisi seziyorum hafiften.

Sırf ben övdüm diye eksi alırsan özür dilerim. Ama beğendiğim bir şeyin öyle kaybolup gitmesine izin veremem, hem yazar x'i övmeyeceğimde sizi mi öveceğim?
objektif olacağım ; bence müzik kariyerini noktalasın dediğim yazar. duyma kaybı yaşıyorum şu an.

edit: kankaları açık eksiliyor şu an :D

edit 2: kankacılık müessesinde baya çevresi var anlaşılan. yine açık eksi :D
bu devirde gençler x'e değil memiktoya değer veriyor kardeş.

neyse;

yetenekli ve kaliteli bir adam. buradaki pespaye kekolara benzemez.