bugün

Bi boka yaramıyor lan siktir edin durumudur.
benimdir.
benimdir.

ama bir boka yaradığını hala göremedim.
Yarardan çok zararı olan şeydir. Ben bugüne kadar yararını görmedim şahsen.
Genelde gey olurlar.
Alınlarına "yayıma ok olur musun yakısıklı?" Yazıp gezinirler.
Sinirli ve egoist olurlar.
Sinirli ve güçlü bir karaktere sahiptir. Ama duruma göre onlardan daha duygusalı yoktur. O kadar ki ağlayıverirler. Erkeği de kadını da aynı özelliklere sahiptir.
gördüğüm en ısrarcı burç erkeği.
benim de içinde bulunduğum erkek kategorisidir. genellemeden çok bana gelen yorumlar da garip olduğuma işaret edilir. tatlı dilliyimdir. ağzım çok iyi laf yapar. başarılı veya çalışkandan çok kafam çalışıyordur.
benimdir şahsen.
Bugün itibariyle tiksindiğim insanın burcudur.
Filmlerdeki kötü adamdır. Sadakatsizlik için en mükemmel yaratılışa sahip burçtur.
Eger gerçekten severse aşırı kıskanç mahlukatlara dönüşürler. Sadakatsiz falan değildir sadece sevmesi gerekir. Aşırı araştırmacı ve meraklı olurlar.
Evet benim 3 ustteki yoruma katiliyorum .
patavatsızlıkta tavan yapmış burçtur. başına ne gelirse o tutamadığın dilinden gelir.
Eğer sürekli -tatlım- diyerek kızlara gülümseyen mavi boncuk dağıtan bi erkek görürseniz kesinlikle Yay etkileri altındadır-bu da benim teşhisim olsundur.
ya allah belasını versin şeytan tüyü var piçte. su grubu burcuyum ve resmen ateş beni çağırıyor
Gevezeliğinin dışında mükemmel denebilecek bir erkek.
çoğu kadının koşarak uzaklaştığı dünya tatlısı erkeklerizdir.
size böyle bir arkadaşımı anlatayım siz yorum yapın..

4 aylık sevgilisi vardı. Bir akşam kızdan mesaj geliyor.

-Ben ilişkimize ara vermek istiyorum bir süre konuşmasak iyi olur.
+...

Arkadaşım ona bile cevap vermiyor. Sebebini bile sormuyor, neden yaptın sorsana olum kızın derdi neymiş dediğimde "niye konuşayım olum ara vermek istedi, konuşmak istemiyormuş. Konuşmak istediğinde yazar dedi.

Ben dumur ben şok..

edit: kız yazdı mı? yazdı sonradan. barışmak için mi? hayır ayrılık.. arkadaşım üzüldü mü? içinde belki, ama dudaklarından "pese gidelim" sözcükleri dökülüyordu
sevdiği kişiye çok sadıktırlar,
sevdiği için kendini feda ederler, hem de gözünü dahi kırpmadan,
iyi bir aşk adamıdırlar,
çok duygusaldırlar,
çok saftırlar,
çok da temiz kalpleri vardır ve iyilikseverlerdir,
bu iyilikseverlilikleri çok suistimal edilir,
kırılgan ve hassaslardır,
hiç bir zaman kin tutmazlar, çünkü tutamazlar,
çabuk sinirlenirler ve sinirleri çabuk geçer,
gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi çok severler,
özgür olmak ruhlarında vardır,
yardımseverlerdir,
yeni şeyler öğrenmeyi çok severler,
sürekli araştırırlar,
bir kişiyi tutmadılar mı o kişi artık yay burcu için bitmiştir,
nankörlüğü asla affetmezler,
karakterli kişiliklerdir,
hisleri çok kuvvetlidir, genelde yanılmazlar,
arkadaşlarına olduğundan çok değer verirler,
iyi bir hayvanseverlerdir,
heyacanlı kişiliğe sahiptirler,
sabırsızlardır,
dinlemeyi severler,
iyi bir psikolojik tahlilcilerdir,
hırslı değildirler, parayı, malı mülkü sevmezler,
tüm bu sahip olduğu özellikler, iş hayatında iyi yerlere gelmesini hep engeller,
aslında çok iyi yönetici olurlar ama iş hayatı iyi kalpli olmayı kabul etmez.

not: bu yazdıklarım ordan burdan alıntı değildir, tamamen kendi gözlemlerime dayanmaktadır. istisnalar kaideyi bozmaz.

yazan: bir yay burcu erkeği.
hiç bir özelliğini bilmediğim burcum.. mutlaka taşıdığım özellikleri vardır ama.
Kesinlikle rahattırlar. Bi entryde ara verelim dendiğinde mesaj bile atmadığı yazılmış evet aynen doğru. Kesinlikle merak etmek, kıskanmak, özlemek hic bi şekilde bu burcun özelliği değildir. Seviyor mu, sevmiyor mu? seni takıyor mu, takmiyor mu? anlayamıyorsun bile. Nefret ediyorum bu burctan. Nefret nefret nefret. Ama iste kendini de sevdiriyorlar serefsizler vazgeçemiyorsun ki.

Lütfen bunu okuyan yay arkadaşım açık açık ne hissediyosunuz ne yapmaya calisiyosunuz amaciniz ne karşınızdakine söyleyin.
(bkz: vay be)
(bkz: ben neymişim be abi)
Tüm yazılan entrylere imzamı atarım .
Evet benimdir o yay burcu erkeği.
bradd pitt in yan sanayileri olarak mutluyuz *