bugün

sadece sizin yattığınızı bilmeninizi istiyordur sohbet sarmamıştır hemen sadakatsizlik demek doğru olmaz ama sizinle eskisi kadar vakit geçirmek istemiyordur.
Karı kız kovalayan sevgilidir, hayır gelmez.
uyuyamamıştır belki. hemen kötü düşünmeyin.ewed
Boynuz takacak sevgilidir.

Geçmiş olsun.
Klasik, kız gruplarıdır. Hemen yanlış anlamayın.
Uyku tutmamıştır, gruptan mesaj gelmiştir. Bir sürü sebep olabilir.
karşı tarafın içine kurt düşürendir. Mantıklı bir açıklaması yoksa ağzına tükürmek gerekir.
Bozuk karakterli, müstakbel eski sevgilidir.
'Telefonumda whatsapp açık kalmış parmak izini okutunca otomatik girmiş' diyerek defalarca kurtardığım durumdur.
Dokunmayın girsin.
(bkz: son gorulmeyi kapatma) işlemi uygulandiginda kafanin rahat olacagi durumdur.
belki uykudan uyanıp su içmeye kalkmıştır. hazır kalkmışken de sizin son görülmenize bakıyordur.
kız whatsapp grubu falan diyecek aman he yemeyin.
Kıskanmayan insan için sıkıntı değildir ama eskiden ben bu durumdan rahatsız olurdum. Hala kıskançlık var içimde ama güvenmediğim insanla neden sevgili oluyorum ki zaten, boşver istediğini yapsın diyince bu durum çözüme kavuşuyor.
Sanki bir tek whatsapp var boynuzlamak için. aldatıyor da whatsapp'a girme riskini alıyor. aldatmak istedikten sonra her türlü yolunu bulur. Güven sorunu olanlar azıcık rahat olun. Bu hareketler hiç bir şeye yardım etmez maalesef.
ılıktır.
Pezodur.
Mesaj gelmistir uyanmıştır ya da uyanınca sizin son görülmenize bakmak istemiştir.
Şahsen ben bunu alışkanlık haline getirmiş biriyim guven sorunum olduğu icin.
tanıdım böyle birini. yatıyorum çok yorgunum dedikten sonra sabah saat 6ya doğru son görülmesi vardı. üstelik konuşalım dememe rağmen çok uykusunun olduğunu bahane etmişti filan. sanırım benim ondan erken kalkacağımı o gün için düşünemedi ve sorduğumda gece uyanıp baktığını filan iddia etmişti. bir de sordum diye suçlu olmuştum. gerçi o olaydan sonra çok uzun sürmedi. neyse ki benim en azından vicdanım rahat onu bilemem. gerçi vicdan yapacak insan bunu yapar mı onu da bilemem ya neyse. ilk defa bir kız arkadasım tarafından aldatıldığımı düşünmeme neden olduğu için, onu ne zaman güzel hatırlasam bu ve bununla beraber bir iki olay daha aklıma gelince kendime geliyorum, nefretim kabarıyor. sonra boşveriyorum ve o ölüyor. sonuçta o saatte insan niye whatsappa bakma ihtiyacı duysun? kankasıyla dedikoduya kalkacak değiller ya. çiş mi lan bu?

velhasıl-ı kelam iki yüzlülük ve iğrenç bir şeydir böyle salak yerine koymak birini ve göt sevgilidir.
Sevgilisini kontrol etmek için girmiş bir kadın olma olasılığı yüksek olan sevgilidir.
Mesajlarınızı okuyan sevgilidir birde olumlu yönden bakalım olaya.
öldürülse cinayet yerine geçmez bence ölmesi için geçerli bi sebep.
eski sevgilidir.
e yazsana kardeşim, ne lavuk milletsiniz lan. madem giriyo whatsapp ´e niye burada yazıyosun, sen salak mısın ben n´apabilirim öyle kıza buradan...

yatıyorum dedikten sonra whatsapp´ e giriyosa,direkt mesaj yazar, hayrola yatıyorum, dedin, ne iş yatmıyosun işte, bizi mi kekliyosun, diye mesaj yazarım...

hayır ne korkuyosun- niye buraya yazıyosun?...ona sorcaksın niye giriyomuş whatsapp´e. sen onun erkek arkadaşıysan sana izah etmesi lazım, niye giriyomuş whatsapp´ e.

kıza söylemeniz gereken şeyi sözlüğe yazıyosanız- kusura bakmayın, korkaksınız demektir.

kıza suçüstü yapcaksın, hayrola yatıyorum demiştin, diye. ve ne reaksiyon gösteriyosa ona göre karar verceksin.
yatıyorum dediği sevgilisinin whatsapp tan kendisini kontrol edip etmediğini kontrol eden sevgilidir.