bugün

sevişirken ruh katamayan hatundur.
böylesi evlerden ıraktır, kalkan şeyi indirir.
(bkz: dostum hatun demişsin ama odun bu)
insanı bir süre sonra nekrofili eden hatundur. az hopla zıpla lan.
işte bu hatun insanı katil edebilir. insan bir empati kurar, yalandan da olsa ses çıkarır, pozisyon değiştirir efenim. hangi yüzyılda yaşıyoruz anlamadım ki.*
(bkz: kill'em all)
orgazm olmuş gibi davranıp kendini kandıran hatundan daha iyi olan hatundur. hiç değilse adamın gaza gelip ben de seni inletmezsem eşşeğim gazını vermiş olur.
bir üst seviyeye ulaşanı.

(bkz: yatakta kurbağa gibi yatan hatun)
gözleri açık yatan hatundan daha korkutucu değildir.
hastadır. hemen acile götürülmesi gerekir.
bamya sevmiyordur.
partnerinden memnun kalmamış ölü taklidi yapıyordur.
artık nasıl bir erkekle yatıyorsa zavallıcığın içi geçmiştir. ölmek üzere olan balık gibi kadının tepesinde kuyruğunu sallıyorsan bu iş yaş şeker kadın uyur. biraz aksiyon gerek. kapiş. uyuma , uyutturma ahah.
bekaretini yeni kaybetme olasılığı yüksektir.
(bkz: türk erkeklerindeki erken boşalmanın sebepleri)
yorgundur, uyuyordur.

önemli olan sevişirken yatakta ölü gibi yatıp yatmadığıdır. di mi güntekin?
Yatakta ölmüş olabilen hatundur.
partneri gece iyi bir performans sergilemiş olan kız olabilir.
bazen sevişmeyi erkeğe bir lütuf olarak gören, yalnızca bacaklarını açarak karşısındaki adama kıyak yaptığını düşünen kadındır.

ve bazense zevk almaktan umudu kesmiş, bazense çocukluğundan beri zevk alması gerekmediği düşüncesiyle büyüyen bir kadındır.
genel evinde para kazanmak amaçlı, sex yapan kadınların muhtemel davranışıdır.
afrika panteri gibi sevişen türk gençlerini ziyadesiyle mutsuz eden durum.*
lanet gelsin böyle hatundan malesef böyle bir deneyimim oldu ha şişme oyuncakla birlikte olmuşsun ha böylesiyle evlerden ırak diyorum.
anasının şişirdiği doğal şişme hatundur. dünya'daki tek amın kendisinde olduğunu sanandır ( adam sağlıklı ise ). üzerine kokmadan toprak atılmalıdır.
ANASNIN AMIDIR. GECE GECE BASKA OLAY KALMADI!!!
eğitimsiz görgüsüz cahil lakayt tip.
katatoniktir.
10 kaplan kuvvetinde sevişen, 6 saat ereksiyon halinde kalabilen, bol adonisli, çok yakışıklı türk erkeklerinin doğal olarak beğenmedikleri ve tercih etmediği hatun kişisidir.