bugün

an itibariyle muhabbet koyu. en iyisi gidip bir çay koyayım.
(bkz: yaran baslıklar) bir sure sonra beyine oglum az yavas ol komutlari verilir.swh
Ya o degil de bu ne olacak diye uzar gider.
çok mantıklı bir entri, meğersem kendi kendimize konuşacak düşünecek hesap verecek ne kadar çok şeyimiz olduğumuzu gösterir, muhasebe zamanıdır, yada yalnız olduğunuzun bir göstergesidir.
en son "ben buraya nasıl geldim" diye düşündürür. sonra nasıl geldiğini düşünmeye çalışırsın.
birde bunun şu versiyonu var ki tam bir ibnedir.

(bkz: yatakta kendi kendine düşünürken lafın yorganı açması)
Derin dehlizlere iter.
Şizofreni başlangıcı.
Uyuyamamakla sonuçlanır.
Bir bakarsın ki saat 3 olmuş...

"Oha amk 3 lannn" derken 4 olur. 5'te sızar kalır, p.tesi sabahı zombi gibi işe gidersiniz.
çok ilginçtir. Benden bir dane daha olsa demekki çok ii ark oluruz.
insan beyni çok çalışkandır. Düşünce olayı çok hızlı olur sonunda nasıl bu konuya geldim diye düşünürsüz. (bkz: dostum bu beyin bir harika)
Geçen kendimle kavga ederken buldum kendimi, şaşılacak olay. Zar zor ayırdım vallahi.
Kendi kendine konuşmanın zararları uykusuz kalmak gibi.
iş, aşk veya herhangi bir konuda düşünürken saatler geçmesi durumudur. Başıma çok gelir sigara molası verdiğim olur.
Misafir uğurlarken kapının ağzında yapılan konuşmayla kıyasıya yarışır.
o geceler hiç bitmez bir kere hatırlamam ki mutlu huzurlu uyuyayım.
o yuzden ilk dusunulen sey cogunlukla unutulur. kizlarda daha cok yasandigi rivayet edilen vaziyet.
sadece benim başıma geldiğini düşündüğüm eylemdir.deli olduğumu sanmama sebep oluyordu bazen. meğer herkes yaşıyormuş. başlığı görünce çok rahatladım,tek değilmişim. yehuu...
Uyutmaz.
Hayatımın sonuna kadar bu şekilde yaşayabilirim. Çok eğlenceli bir aktivite. Kendinle sohbet ediyorsun sanki bir arkadaş gibi. Bazen kızıyorsun bazen iyi ki yapmışım diyorsun kendine. Insan ilk önce kendisiyle arkadaşlık etmeli.
her yalnız kaldığımda yaşadığım durum. laf lafı açar hatta kendi kendime "bi çay doldur da içelim" evresine gelir.
Oldukça koyu sohpetlere gebedir. En iyisi önceden hazırlanmış kahveyi de alip uyuya kalasiya kadar iki muhabbetin belini kırmaktir.
Bence çok zevkli bir şeydir kendimle baya sohbet ediyorum ama kendi söylediklerimle çelişiyorum o da ayrı konu.
Her gün aynı terane,ne çok anlatacak muhabbetim varmış kendime..