bugün

Tiz sesli solcu kız.
Gerizekalılık ve cehalet.
98 model şahine egzos takılıp sonuna kadar bağırtırken son ses en mükemmel bir keko şarkısıyla okul önünden geçmek.
Sağ partilere oy vermek. Tarihi araştırınca farkedilebilir ki sağ partiler bu ülkenin sırtına her seferinde yüksek borçlar yükledi, öz kaynakları sattı.
Din diyanet, cemaat tarikat, sübyan mektebi ve yurt. Bu ülkede göğün konuşulması 5 sene yasaklansa düzlüğe çıkarız. Gökten bir türlü yere inemedik.
otogarlarda elinde bavul gördüğü herkesi 'nereye' 'araba hemen kalkıyor' diye taciz edenlerin yaptığı iş. üzerine bağırıp kızanları vardır bu kekoların. tamam ekmeğinizin peşindesiniz falan ama cidden rahatsızlık veriyor bu durum, yıl olacak 2020.
alkol ve sigara. evet.
Cehalet.
çok ve boş konuşmak. günlük kelime limiti olmalı.
Uludağ sözlük
Yasaklasalar da hepimiz kurtulsak.
(bkz: yasak merve)
mağazalarda denenen ürün büyük gelince "bunun modeli bol", dar gelince "giydikçe esner" geyiği yapılması.
basın özgürsüzlüğü.
(bkz: tiktok)
duygu sömürüsü, demogoji.
saks mavisi tayt.
yasaklanması gereken şey, yasaklar.
(bkz: tiktok)
(bkz: instagram)
Cehalet, partizanlık ve düşmanlık yasaklanmalı bence şaka değil cahil insan kalmaması gerekiyor artık herkesin her şeyin farkında olması iyiyi kötüyü siyahı beyazı ayırabilmesi, etrafında neler olup bittiğini neden her geçen gün daha kötü duruma düştüğümüzü anlaması ve sırf aynı şeye inandığı için destekçi ya da inanmadığı için düşmanı olmaması gerekiyor insanların. Bunlar olduğu zaman zaten akıl mantık çerçevesinde her şeyi doğru yapabiliriz diye düşünüyorum ben.

Keşke aile hekimi hizmetiyle birlikte her eve bir psikolog hizmeti de gelseydi...
sakızı caklatarak çiğnemek.
açık alanda öpüşmek. yalnızsanız veya sevgilinizden yeni ayrılmışsanız gerçekten çekilmez oluyor. kıskançlık hat safhada oluyor. böyle o çifti öldürmek bile isteyebiliyorsunuz. kahretsinlik bir olay oluyor kendisi.

gidin evinizde şey yapın diye haykırmak istiyorum.
umut vermek...
yılbaşı kutlamak başta olmak üzere netflix ve rap müziktir.
psikolojik testlere tabi tutulmadan evlenmek.

Hem erkek hem kadın için nasıl kan testi yapılıyorsa, çiftlerin de alanında uzman bir psikolog hatta psikiyatr tarafından, birbirlerine uyumlu oldukları onaylanmalıdır. Neslin ruh sağlığında bozulacak yer kalmamıştır. Acil eylem planı önerim budur.
barlar, gazinolar vb.