bugün

(bkz: seni seviyorum ulan)
(bkz: hem de çok seviyorum ulan)

(bkz: tanım): kişi yüreğindeki boşluğu, yorucu bir iş günü sonrasının yorgunluğunu alan vede akşam serinliğindeki teras sefası sırasında yakılan bir sigara dumanı gibi iç(imi) dolduran "yasakımmm kadınımmm biriciğimmm" dır.
(bkz: aşk-ı memnu)

(bkz: yasak elma)
hayallerimi yakan kadın.
bursa'da mantı zirvesi yapacağını açıklayan yazar olmuştur.
hem bursa"da hem de istanbulda zirve yapmayi kafasina koymus yazar.*
Kalite yazarlardandır, denk geldiğimde özellikle okurum. Henüz tanışmak fırsat olmadı.
(bkz: sen de mi necla)
başıma ne geldiyse hep bunun yüzünden geldi lan... pişmek üzere olan tavukla bile yarıştım aq. ve daha neler neler... ama sonunda o boncuk boncuk bakan ve sıcacık gülümsemesini görünce eridim bittim. yahu bir insan evladı bu kadar mı sıcak olur?, bukadar mı "canım" kokar? bu kadar mı geniş yürekli olur?.. ve daha bilmem kaç beni şaşırtarak sevindirmiş olay... onu tanımlayabilmek için çoooook lafım vardır lakin içim öyle karışık ki kedi eniğini kaybetse bulamaz, bulsa bile der: bu enik benim mi değil mi?!??.. o derece yani.

seni sevmeyen türkün ejdadını ben...

el tanım: gittik gezdik gördük yazarı. biliyor da konuşuyor.

(bkz: mucux)
sayemde apple ile haşir neşir olmuş, güzel duygular yazarı.
tanışacağım günü, yılbaşını iple çektiğim yazar.

dileğini tutmuş sayıyor sonsuzdan geriye.
(#6476148) entry m ile yakından ilgilenip gözlerimi dolduran yazar.

hala böyleleri var mı hayatta başkasının derdiyle dertlenen.
"nikah şahidim olurmusun can diye sormak istedigim yazar.*" entarisini nick altıma döşemiş, kendimi önemli birisiymişim gibi hissetmemi sağlamış canımdan öte çok çok sevdiğim bir yazardır.

--spoiler--
hayatında hiç bukadar değerli bir teklif almamış birisi olarak: tabiyki evet... tabiykide olurum ** bundan gurur duyarım.. hatta paspasın bile olurum... ne istersen onu olurum.. bak ol de olayım. bi de bak. valla olurum.. *
--spoiler--
sözlüğü sevme nedenlerini kapsayan kümenin içerisindeki en baba olanıdır.

- şahsıma hediye ettiği iphone ile sevinçten; ağzımın kaydırmış, gözlerimin siyah beyaz görmesine sebebiyet vermiş ve en önemlisi de küççük dilimi kaybetmiş olmamın suçlusu olan yazar insanı.

- çikolata gibi bi şey lan bu.

(bkz: seni sevmeyen top olsun olum)
doğum günü çocuğu bu. yazarı yani.. ölene kadar dolu dolu yaşayasıca ve eti puf ayarındaki kıymetlim.

nice mutlı yıllara canımın tatlı yanı.
nice "iyi ki varsın"lar dolu senelere.
ve nice nice "sen hep hayatımda ol emi lan." lara..
fenerbaheçeli olduğunu öğrendiğim anda kanımın kaynadığı yazar varsın yasak kalsın.
yasak kadın yoktur (bkz: az votka vardır)
candır o can.
doğum günümü kutlayacak kadar nazik yazardır. Hoş yazar , nazik yazar , umarım hep böyle güzel yazar.
Murdar Kadındır. Genelde yasak olan kişiye yüz verme olasılığı sıfır oldugundan Adam karizmayı çizdirmemek için kadını kendine yasaklamış namuslu adam ayaklarındadır. Yasağın bitişi kadının ufacık bir pas vermesi ile biter.
kayıplara karışmış yazardır.

- çok özledim be sözlük.
çok yakınlarda buralara gelmezse kendisine kargo ile macaron yollayacağım. iyi bir arkadaş, iyi bir dost, iyi bir dinleyici. ben ise onun aşk doktoru. *
özlediğim dostlardan... ben geldim siz neredesiniz?
Yillar sonra sözlüge tekrar giris yapmis yazar..
tamam ama ne kadar yasak? mesela meme serbest öpüsmek mi yasak? bir kadının kaçta kaçı yasaktır? aklımda deli sorular hofff.