bugün

Memleketteki çoğu haber zaytung haberi gibi. Bazı haberleri hiç ekleme yapmaksızın zaytungda yayınlayabilirler.
Başbakan Erdoğan, Van'dan sonra Diyarbakır mitinginde de önemli mesajlahahahaha... *
--spoiler--
internete VPN'den yanlışlıkla ingiltere yerine Suudi Arabistan üzerinden bağlanan Hamide Özaslan'a (26) recm şoku...
--spoiler--

--spoiler--
''Başbakan Erdoğan ve Dişi Yakarış'' her perşembe ATV erkranlarında...
--spoiler--

edit:ekleme
--spoiler--
Sıranın Facebook'a Gelmesinden Korkan Yüz Binlerce Kullanıcı Başbakan'ın One Minute Videosunu Paylaşıyor...
--spoiler--
Şarkı söylerken uyuyakalan Fettah Can'ı uyandırma çalışmaları sürüyor...
--spoiler--
Başbakan Erdoğan'a destek olmak isteyen bir grup partili ses tellerini aldırdı...
--spoiler--
--spoiler--
Son Dakika!

Burdur Belediye Başkanılığı seçimini, %33 ile kararsızlar kazandı...
--spoiler--
--spoiler--
Son Dakika!

Norveç Hükumeti, hiçbir eylem yapmayan halkını protesto için yarın Stortorvet meydanında gösteri düzenleyeceğini duyurdu...
--spoiler--
--spoiler--
ANAP seçimi kaybettiğini açıklayan ilk ve tek parti oldu...
--spoiler--
--spoiler--
Yolsuzluk ve Rüşvet iddialarıyla Sarsılan Nijer Hükümeti, Ülkede internet Olmaması Nedeniyle Neyi Kapatacağını Bilemiyor.
--spoiler--
Garfield: ''Gelişmeleri kaygıyla izliyorum...''
--spoiler--
Mitinglerin bitmesi sebebiyle boşluğa düşen Başbakan Erdoğan, sabah erken saatlerde bir ilkokulu bastı: ''Berabeer yürüdük biz bu yollardaa...''
--spoiler--
--spoiler--
Dış mihraklar kedileri uzaktan nasıl yönlendiriyor? Çarpıcı bilgilerle dolu yazı dizisi yarın gazeteniz Star'da...
--spoiler--
Yalova'da sandıkların yeniden sayılmasına sandık başkanı Murat G. (48) isyan etti: ''Vereceğiniz paranın da...''
Köyceğiz'de 4. sayımda sandıktan Alman Yeşiller Partisi çıktı! *
--spoiler--

Taner Yıldız’ın ‘Kedi’ Açıklamasının Ardından Birleşmiş Milletler 'Türkiye'nin Cezai Ehliyetinin Kaldırılması' Gündemiyle Toplandı

--spoiler--
dersane olayları gündeme yeni gelmişken;
mecliste açlık grevine başlayan hdp'li milletvekiller : şey biz daha sonra mı şey yapsak?
YSK: ''Herkes delikanlı gibi kime oy verdiğini söylesin, yoksa biz bu işin içinden çıkamıycaz...''
Anayasa Mahkemesi: ''Twitter mivitir hepsini açın...''
--spoiler--
Ayrılmak istediğini Söylemek için Sevgilisinin iyi Bir Gününü Bekleyen Orhan Gümüş (28), Evlilik Yolunda Emin Adımlarla ilerliyor...
--spoiler--
Ağrı halkı, 1 Haziran 2014'deki seçimlerde resmen Rusya'ya bağlanmak için sandığa gideceklerini açıkladı. *
Adalet Bakanı Bozdağ: ''Herkes Anayasa Mahkemesi'ne giderse ne anladım ben HSYK'nın bana bağlanmasından...''
--spoiler--
Koca Kola'dan sonra bir sürpriz de Fanta'dan geldi: Sarı Kola...
--spoiler--
"Bu ülkede yaşanmaz artık" Diyen ilk Kişi Olarak Bilinen Sacit Ladin (82), Edirne'nin Ötesini Göremeden Memleketinde Toprağa Verildi.
--spoiler--
Meteoroloji işleri Genel Müdürlüğü: "Mübarek iyi yağdı...
--spoiler--