bugün

görsel

Ercan Taner’e atılan bu mesaj onlardan biridir.
Üç çocuklu adama mı yürümüşler? Bu sözlük şirazeden çıktı arkadaşlar tabldot düdüklü tencere ne bulursanız bağlayın.
görsel
görsel

(bkz: swh).
Yarmadı.
görsel
Arkadaşım bir kere "öbürünü bana ayarla" diyeceğine, "onur'u bana ayarla" demişti. (Adım onur, bana yürüyor gibi olmuştu)

Edit: ben gülmüştüm...

Edit2: tahmin edileceği üzere arkadaşım erkek.
Şu Profil zımbırtısına bir kadın fotoğrafı koymuştum; Sevdiğim aktristlerden biri. sözlüğe yeni yazmaya başladığı her halinden belli olan bir yazardan tuhaf bir mesaj almıştım. Müstear ismime ve yazdıklarıma bakmadan cinsiyetimi yanlış tahmin etmişti sanırım. aşağı yukarı şöyle bir şey yazdı:

"hey Bebek meraba. lafı uzatmayacam. x üniversitesinde y bölümünde okuyorum yaş 22. adımı da söyliyim ehehe(gülücük) ben bıdıbıdı. hadi tanışalım.(çifte gülücük)"

cevabım kısa ve netti:

"dostum üzgünüm ama moralin bozulacak. Bende de sendekinden farksız bir şey var..."

"Niye(gülücük) ne oldu Bebek, neymiş o?
(gülücük)"

"Yarrak afedersin!.."

Epey bir kızdı sanırım, cevap vermedi. Ne kötü, hayal kırıklığı olduk demek ki...
görsel
görsel
Genelde hoslandigi kızlardan karışilik bulamayan erkeklerin hayal kırıklığı içinde attıkları mesajlardir

görsel
entry:

--spoiler--
+ bit ilacını yine kullanmayı unuttun di mi nalan?
- eheh pardon...
--spoiler--

Özelden gelen mesaj:

- Karının adı nalan mı???
ahiret yaz 2222ye yolla! ahiret soruları cebine gelsin! soruları doğru yanıtla, ardından beş vakit namaz kıl, cennete giden ilk 5000 kişi arasına sende gir.
Unutması zor, hoş mesajlardır. Örneğin: Senin gibi dürüst, samimi, cana yakın, sırdaş, arkadaş canlısı, yüreği temiz birini tanıdığım için çok mutluyum. Senin gibiler az kaldı. Seni sikip sikip çoğaltmak lazım. Ahahahaha.
gün boyunca hatırlanır genelde .
görsel
- Günaydın sözlükçü kardeş.
- Siktir len ibne.
sekizinci nesil bir yazardan az önce gelen mesajdır. resmen şok oldum. niye böyle bir kanıya vardığını anlamadım.

mesajı aynen aktarıyorum:

--spoiler--

(#18584390) şef,

senin kulağın kesiktir,,,

sözlük hatunları hakkında bi brifing versen çok memnun olurum...

eve atılabilecek hatun var mı?

varsa da nasıl ulaşabilirim?

şşimdiden teşekkürler...
--spoiler--

ordan bakınca pezevenk gibi mi gözüküyorum be? utandım vallaha, ayıp oldu.
gülmekten öldüren mesajlardır. aylar önce atıp attıgımı bile unuttuğum mesajı ev arkadaşım silmemiş. bi gün derste acayip canımız sıkılıyor. bu da telefonu kurcalarken bu mesajı görmüş. telefonu bana bir çevirdi ve ben anırarak gülmeye başladım. o mesaj ise: ve ben de ananı bir hiç uğruna siktim...
nörüyong gardaşşş hayırlı sabahlar diye gelen mesajdır.ürpermeme neden olmuştur.
Bir erkekten başka bi erkeğe;

Etajere bıraktım, alırsın.
ben: depoda mısın merkezde misin? iş güç yok benim sıkıldım lan.
ia *: gel aşağıdayım. merkezde.
ben: tamam bir sigara kahve yapıp geliyorum.
ia: gel aşağıya, o koltukta oturalım. geçen oturduğumuz...
ben: o 3 noktayı götüne sokarım.
ia: :((
güzelliğinizle dikkatimi çekerek günaydın.
ey ruh ikizim buradaysan üç kere vur! mesajına karşılık olarak.
bööö bööö bööö, kapının ayarı bozulmuş.
gelirken ekmek al, kıyısını yeme ama.