bugün

aşka uçma kanatların yanar. (sadi şirazi)
aşka uçmadıktan sonra kanatlar neye yarar? (hz. mevlana)
aşka vardıktan sonra kanadı kim arar? (yunus emre)
aşkın açamadığı kapı kanatlanıp uçamadığı yer mi var?(demet akalın)
rüyamda ak sakallı dedeyi gördüm, babannemi sordu ibne. nereye gidiyor bu insanlık, vallahi bilmiyorum...
bir anda herkesin profiline yayılan ve bir yerden sonra sıkabilen ietiler. Çıkış anından sonrası daha vahim ki allah bu iletilere sabır versin kimlerce hunharca katlediliyorlar. En başlıca nihat doğan iletileri gelebilir.
"Seni cilgin, hadi oradaan bu projeyi de nerden cikardin.. Basbakan üzümü cok kaciriyor galiba son gunlerde."
''allah kimseyi facebook'larda "Offfff" yazıp, "ne oldu kuzuuu" ilgisi bekleyecek çaresizliğe düşürmesin, amin.
--spoiler--
kadınların facebook fotoğraf yorumlarında ki dayanışmaları barcelona'da bile yok. bugün xavi fotoğraf yüklese, iniesta o kadar övmez.
--spoiler--
kız yorumu : Of moralim çok bozuk ( 30 like , 100 yorum ) erkek yorumu : Ölmek istiyorum ( 5 like , bi yorum : içelim Kanka).
--spoiler--
kafasına sıçan kuşu şansa yorup, sayısal kuponu alan toplumun; ağzına sıçan insana olan aşkına şaşırmamak gerek.
--spoiler--
altin kafesi bülbüle sokmuslar, bu iste yanlislik var demis.
bin ladin'in öldürülmesi bir istisnadır ve unutmayın ki istisnalar el-kaide'yi bozmaz. *
kadınları mutlu etmenin 20 yolu;
1- bir kadın size aşıksa zaten her halükarda yanınızda mutludur.
2- değilse, geri kalan 19 yol için boşuna uğraşmayın, gidin halı saha maçı yapın.
arkadaşımla dalga geçiyorlardı bugün. yazmışlar ki,
ibo kaçar ben kaçmam.*
Bazı işletmeler, tuvaletlerine fotoselli lamba koyma suretiyle bize sıçarken meksika dalgası yaptırıyor; çok ağırıma gidiyor şerefsizim.
"Burası seks otobüsü değil" diyerek, iki genci otobüsten indiren iETT şoförüne sesleniyorum, abi seks otobüsü vardı da biz mi binmedik.
Sezar internet Öğreniyor: "E tamam yazdık buraya yazıyı, şimdi göndericez di mi? Nereye tıklıyoruz peki, SEND'e mi Brütüs?"
Elime bomba verseler; "bak onun da selamı varmış, dur vereyim" diye aniden elime tutulan telefondan daha çok geremez beni.
Yağ başka bir şeydir, su başka birşeydir. "Yağdır mevlam su" ne demek... Saçmalık!
belki benim kağıt param bi şekilde döne dolaşa senin cebine girmiştir."çaldın" demiyorum dikkat edersen,hadi ver şimdi de tartışma büyümesin
evreni yarattığımız için pişman değiliz. yaratırken pişman olduğumuz tek evren kenan' dır.
yatakta çok iyiyimdir. hiç unutmam 14 saat uyumuşluğum var.
hayatım boyunca en az 100 kadın "seni arkadaş olarak görüyorum" dedi. ama 1 tane bile kadın arkadaşım yok. bu işte bir terslik var ama...
Duydumki unutmuşsun. "Ki"yi ayrı yazmayı.
-Immm şey, sence de biraz hızlı gitmiyor muyuz? (Havva)
+Ama daha ''dünya'' kadar işimiz var.. (Adem)
Bodrum'a da gittik beraber, istanbul'da da yaşadık, sorun şehirlerde değildi, çünkü Bodrum şehir değildi, Muğla'nın ilçesiydi..
-Beklemekte olduğun şey, ancak onu beklediğini unuttuğunda gerçekleşir; bu, evrenin ''Sen bakarken soyunamıyorum'' deme şeklidir.

+yakınlarda biri olmadığı zaman da sırtın, parmakalarla ulaşılamayan noktası kaşınır. bu da evrenin ''noldu lan ibişş'' deme şeklidir