bugün

millet 650000000 pound'luk düğün yapıyor, ben o rakamı okumaya üşenip okumuş gibi yaparak atlıyorum. hayat işte.
Kadınların futbol oynamamasının asıl nedeni; 11 kadının toplum içinde aynı kıyafeti asla giymeyecek olmasıdır.
sonbahar/kış/bu ne lan/yaz.
sevgili mark biraz formspring'e benzesin dediğimde soruları bizlerin hazırlayacağı şekilde olsun demek istememiştim. cılkını çıkarttılar işte. mutlusundur umarım.
(bkz: Bunu ben yazdım)
onlar taksime 1 milyon işçi toplarsa biz de karşılarına 5 milyon işsiz çıkartırız.
1 işçi bir binayı 36700 saniyede yaparsa, 36700 işçi bir binayı 1 saniyede yapar; ters orantı sıçar.
"düşünüyorum ne kadar sıkılmış olabilirim
düşünüyorum çalışmak ne kadar zor bir şey
başka bir şey yok önümde hafızamda
düşünüyorum,ne kadar berbat olabilir
wafıla zam gelmesi kadar"
"Kraliyet düğününe davetli olsam, Kate yengeye bi küçük altın takar, zarfın içine 20 lira koyardım."
arkadaşın biri yazmış. "allah bana sandalye sabrı vermiş, o kadar göte rağmen hala ayaktayım".
''arapça polisiye roman okuyayım dedim, daha ilk sayfadan katili öğrendim lan. sondan başlamışım.''
"yirmi yıldır insanım ben böyle saçma bi pazar günü geçirmemiştim"

kardeşim yazmış çok güldüm valla lan.
ilişki durumu :Karışık..(100 gr Ayşe,100gr hande,200 gr fatma,250 gr şükriye) Karışık ne lann.?
cevap alamıyorsan dürtme gibisinden bazı mallara ne demeli.
"en iyi erkek ölü erkektir, en azından nerde yattığını bilirsin." ağzı açık kaldırtır.
bir iletişim ağı olan facebookta çok beğenilen yazılardır.

karanlığın pezevenk olup bana yalnızlığı satmasına, yalnızlığın fahişe olup benle yatmasına alıştım artık...
can yücelin yazılarıdır.

"ne yazsam beğeniliyor amk" -can yücel-
işçi, 1 mayıs'ta devrimcilerin kirlettiği taksim meydanını temizleyen insana denir.
oğlunun adının kur'ân'da geçtiğini iddia eden amcaya sorarlar:
-mehmet amca yapma allasen oğuz kur'ân'ın neresinde geçiyor?
-ne demek neresinde geçiyor? oğzubillahimineşşeytanirracim demiyoz mu?
23 nisan törenlerine katılıp çocuklara kömbe dağıtan birini görürseniz o benim annem. afiyet olsun...
Gülmekten kıran geçiren iletilerdir. Bazı iletiler ise trajikomiktir.
- Selami like your durum.

Böyle türkçe çeviri olmaz, olmamalı. Google Translate ile kafaya kafaya yarışır facebook bu alanda.
kendime yeni bir ben lazım -izzet altınmeşe-
hani küçükken annenizin sokağa çıktığınızda "sakın onlarla oynama" dediği çocuklar vardı ya; bizler işte o çocuklarız.
ne zaman sıkıca tutsam aşkı yüreğimle, annem dürter usulca "hadi uyan" diye..

edit: yazıyı yazan kişinin annesi beğenmişti bu yazısını.
"...kendine 47 numara ayakkabı bulmanın imkansıza yakın olan bir ülkede; kendine uygun bir hatun bulman olasılıksızdır..."

Adam Fawer - olasılıksız
"‎1 mayıs, bir iç turizm operasyonudur. maksat köfte, su satılsın."