bugün

bir yıl 4 mevsimdir sonbahar / kış / bu ne lan / yaz.
"şu anda messi listemde ekli olsa,@messi "oha olm naptın lan?" yazardım, emin olun yapardım bunu * "
Vücudunun %70 i su olan bir canlının nasıl olurda içi yanar ??
"sigortalatmak başka, ergolatmak başka."
Umarım tam ben arkadan geçerken çekilen fotoğraflar şuan facebookta değildir ve altında "arkadaki de yakıyo ehehehe" yorumları yoktur.
okulda gösterilen derslerin aynısını bi kez daha göstericez, üstelik bu gösterimleri de insanların tatil gününde yapıcaz hatta o da yetmeyecek üstüne bir de milyarlar alıp parayı kırıcaz desem millet bana g*tüyle gülerdi.
"beğenmeyen küçük oğluna almasın. nedir yani? peh."
Yirmili yaslarında h&m giyip kendni bsy sananlar!ben bebeklgmdn beri giyiyorum!basım göge ermedi unutmayın Allah sizin sadece kalplerinize bakar!
(bkz: ben bugün bunu gördüm)
Oooff' yazana;, 'noldu?' diye sordugumuzda; 'boşver' diyeni boşvereceksin, gebersin ibne. Tribine s*çtığım.
Biraz insan ol diyeceğim ama, seni de zor durumda bırakmak istemiyorum.
- eşcinselin biri yolda yürüyomuş düşmüş neden?
- gaymış.
elazığspor sayfasında "youl never walk alone" (aynen aktardım) tezahüratının ne işi var? hadi buna müsade ediliyor da bari altına "vallahi olacak billahi olacak gakkoşlar bu sene şampiyon olacak" yazdırmayın.
laz bakkala gittim, bi sigara aldım 10 kuruşum eksik, cebimdeki sakızı çıkarıp bakkala uzattım. bakkal neye uğradığını şaşırdı gün intikam günü dedim.
"Tarih gibi, kadınlar da ikiye ayrılır... M.ö. (makyajdan önce), M.s. (makyajdan sonra)
Bir ambulansın siren sesi gibiydi gidişin. Yol vermekten başka çarem kalmamıştı.
''Yüksek yüksek tepelere saray kurmasınlar, aşrı aşrı monarşiye kız vermesinler''... 28 nisan 2011 Londra, Kate Middleton'ın kına gecesi.
"tuzu uzatsana"

wiiliam shakespeare...

ne yani söylemiş olamaz mı?*
edit : alıntı
Canım Ablacığım ;
Haluk'la birbirimizi görür görmez aşık olduk... Haluk hem yakışıklı bir cocuk hem de kırmızı BMW'si var. Beni ailesiyle tanıştırmakiçin evine götürdü. Fakat evde kimsecikler yoktu. Bana :
- Şimdi gelirler, beklerken birer bardak kola içelim dedi. Haluk kendi kolasını içer içmez uyumaya başladı. O kadar itip kaktım ama uyanmadı. Ablacığım; Sevdigim erkek acaba hasta falan mı? Evlenmem de bir mani var mı?
Rumuz:Bedriye
Güzin ablanın cevabı:
- Benim Sevgili Yavrum, Anan seni Kadir gecesi doğurmuş....
Facebookta dogum gününü kimse kutlamaynca intihar eden kzn duvarnn kapali oldugu ögrenildi.
Minibüsün önüne aniden atlayan ablaya minibüsçüden sitem dolu sözler ; -Yengeee Kocanın altında Kalmaya benzemez Buu !
118 33 reklamındaki lavuğu bulup "o numaralar, götüne girsin" diyeceğim ama "ay sağol şekerim" diye cevap vermesinden korkuyorum
Dolmuşta ücreti uzatması için dürttüğüm çocuk ilişkim var dedi. nedir bu facebook çılğınlığı arkadaş ?
Ben olsam 118 reklamında Nihat Doğan'ı oynatırdım. 'Burası bilinmeyen numaralar servisi beyleeer, burada şaka yook, her şey gerçeek.
Eski sevgilim mesaj atmış.
- ' S.a ' diye.
- ' AsKimsin dedim '
- Ne askımı Ama biz ayrıldık dedi.
- Tamam bende 'As Kimsin' dedim.
Yıl 2050: Annenizin kızlık nicki ?