bugün

--spoiler--

Sevgili esmer kız, saçlarını sarıya boyatınca malesef marilyn monroe'ya değil, eski trabzonsplorlu ibrahim yattaraya benziyorsun.

--spoiler--
türk kızını aya göndersen ilk adımı aydan bekler.
oruç sayesinde fakirlerin halini az çok anladım. umarım zenginleri de anlayabileceğimiz bir organizasyon vardır.
sevgilisi olmayan beğensin. (359 kişi bunu beğendi)
topraktan geldik toprağa gidicez mühim olan çamurlaşmamak!
Hamileler sokağa çıkıp hava alsın ki, sizin gibi beynine oksijen gitmeyen orospu çocukları doğurmasın.
- buyur gardaş içli köfte yiyek. (urfalı)
+ teşekkür ederim benim hemoroidim var.
- yav hele bunu yiyek sonra onu da yerik.
anladım ki çıkar uğruna seviLdim ben bu hayatta..
- ya ismimizi duyan gelmiştir ya da sevgimizi... arkadaşım değil *
Çipetpet Üniversitesi Cibili Cibili Şakşakşak Fakültesi Bıcırık Bıcırık Aniya Bölümü.
Kiğılı: "Cardozo 24 saat içinde Fenerbahçeli olacak" cardozoya dair tüm umutlarım bitti şuanda bu şom ağızlı ne dediyse tersi çıktı.
Eskiden google'a "Kutsal Toprak" yazınca mekke ve kabe fotoğrafları çıkardı. Şimdi Soner Sarıkabadayı çıkıyor amk.
Elektrik gidince "aaaaaa" diyen aile =
aile gibi aile.
Nişantaşı Üniversitesi'ni kazanan F.Ö. üniversitenin Bayrampaşa'da olduğunu öğrenince intihara kalkıştı.
ilk mesajı o atsın diye beklemekten, bir gün azrail '' Hazırsan çıkalım '' diye mesaj atacak. Ondan korkuyorum.
Hep o dini mesajları 77 kişiye göndermedim diye böyle oldu hep.
uyumayan?
sen kalk milyonlarca sperm arasında birinci gel sonra da bakkala gitmeye üşen...
isviçreli bilim adamlarinin yaptığı bir araştırmaya göre, en çok araştırmayı isviçreli bilim adamları yapıyormuş
Sonra döndüm sivrisineğe ve dedim ki: "Kan benim, damar benim!"
Eski Sevgilimi Unutayım Derken Bizim
Amcaoğlunu Unutmuşum Ayıp Oldu Çocuğa. Kendimi yastıkla boğmaya çalıştım, sonra aradan
çaktırmadan nefes aldım. Çok çakalım. · +Benimle çıkar mısın?
-Seçenekler neler?
+Evet veya hayır.
-veya.
bu sefer harbiden yardı.

Düşüp ayağını sakatlamış bi annem ve youtubedan sürekli 'seni gidi topal' şarkısı açıp mizahın dibine vuran kardeşim var. Salak, yemin ederim gerizekalı bu çocuk. Gülmekten göbeğim düştü. Bi de oynuyo. Sevimli misiniz lan siz. Bizim ailede geyik bitmiyo. Biz bu moddayken baba da motorla geziyo dışarda. Ay vallahi marjinallikten yıkılıyoruz.
fenerbahçe yönetimi, cardozo transferi için portekiz'e giden yönetici hasan çetinkaya'yı geri alabilmek için benfica'ya selçuk + bir miktar para önerdi.
dün gece beni sokup kanımı emmek isteyen sivrisineği "kan benim damar benim vermek istemiyorum allah allah!." diyerek tersledim.
Samsunda deprem olmuş..

-PardoN hayaLLerim YıqıLmısh
seninle ben aynı götün kılıydık. aynı tende ama farklı lopta.