bugün

--spoiler--
Kızlar fotoğraf çektirirken kafanızın otomatikman 30 derece sağa yatması genetik miras mı?
--spoiler--
Kızlarımıza sahip çıkalım lütfen etraf davulcu kaynıyor .*
Acaba biz her brezilyalı futbolcuya sambacı, arjantinliye tangocu derken onlar da bizim futbolculara halay başı diyor mudur?
gitmek sadece bir eylemdir, giderken çöpü de götürüvermek ise koskoca bir "devrim"!
Sırtlan gibi güleni mı, zebra gibi gibi giyineni mı, manda gibi soluyanı mı, kapıya yetişmek için çita gibi koşanı mı derken en son olarak körükten çıkan fil sesiyle sabah sabah 93 numaralı Terminal otobüsünde bir belgesel bir kenya havası yakalandı...
Kadından sorumlu devlet bakanı" ne iş yapar? Mango ile indirim şartlarını mı görüşüyor? Ülkede tecavüz edilmedik bi kaç kadın kaldı da...
Dünyanınenpahalıbenzini 'ni kullanmaya başlayınca neden benzin istasyonu çalışanlarına "pompacı" dendiğini daha iyi anladım.
Aklımdasın diyen balıklar , ömrümsün diyen kelebekler gördüm ...
"oğlum olursa adını okyanus koyucam, dalgası büyük olsun."
''Bu dünya 6 milyar yıldır var ve ben 20 yıldır yaşıyorum, ve ne yazıkkı oda tayyibe denk geldi. !!!...''
"Justin Bieber hayranı olan 13 yaşındaki iremsu 'O benim içimde yaşayacak' diyerek fotoğrafı yedi."
islamda bir erkeğe dört kadın düşerken, 11 yıllık akp iktidarında tek bir sevgilim dahi olmadı. böyle dindar hükümet olmaz olsun.
Evrene pozitif enerji veriyorum ve karşılığında leğendi, mandaldı bişiler alıyorum.
Tuğba Ekinci ve Nihat Doğan gibi neden ünlü değilim? Benim de yeteneklerim yok.
Benzinin 5 lira olduğu bir ülkede benzin istasyonu çalışanlarına neden ''pompacı'' dendiğini daha iyi anlaşılıyor.
Akp'li bi kızla evlencem aga. içip içip eve gelip dövücem bunu. Niye böyle yapıyon diye sorarsa güzel günlerden geçiyoruz derim
Sahurda Davul çalan adamın karısı, acaba her gece dışardasın diye trip atıyor mudur Lan ?
Hani misafirlerin küçük bi çocuğu olur ya "Eve gidelim eve gidelim" diye ağlayan. O çocuğa laf yok. Çocuk haklı gidin evinize.
biz çocukken biri bize "dükkanlar açık kalmış" dediğinde, utana sıkıla fermuarımızı çekerdik. bu sabah iki velete dükkanlar açık kalmış dedim; biri, "mal gelecek abi" dedi, diğeri "içeride çırak var bir şey olmaz" dedi. ne desem bilemedim.
oturdum anlayış bekliyorum ne gelen var ne giden.
"Şampiyonlar ligine gidince ben http://inciswf.com/ve1370704523.swf"; şeklindedir an itibariyle.
80 yaşindaki amca rusyaya vize kalkti diye seviniyor.. sanki vize kalkti diye hersey kalkacak. *
Benzin olmuş 5.03 TL. Kızlar bence artik marka model ayırt etmeyin, marş basıyosa binin gitsın.
genç: off şimdi kim kalkıp namaz kılacak.
nefis yorum yaptı: haklısın vallahi.
şeytan bunu beğendi.
azrail genci dürttü.
- aşkım tut şimdi aklından bir sayı.
+ tuttum hayatım.
- ikiyle çarpıp dörde böl
+ böldüm
- şimdi 5 ekleyip yarısını bana ver
+ verdim
- nereye verdin lan, nereye verdin? üç ay oluyor kime verdin ha?
+ hayvansın tonguç..
- değilim, gerginim.