bugün

Isıtmayan güneş yapmışlar.
olacaksan taksi ol mesela, bi kişiyi taşı sırtında, otobüscülüğün ne manası var bütün mahalleyi bindiriyon.

bunu ben salladım. *
Justin Bieber'in istanbul'da vereceği konserin sponsorları belli oldu: "Büyümix, Danone, Bebelac, Nesquik ve Molfix..."
kızın faulleri çenesine varacak, gelmiş facebookta "bütün erkekler aynısınız" yazıyor.. e sen de aynısııın, bizden bi farkın yok ki
--spoiler--
Leonardo da vinci bile türkçeye dikkat ediyor. Da' yı ayrı yazmış. Tebrik edelim.
--spoiler--
dün gece bir kaç film seyrettim, canım çıktı asılmaktan.
''mevlüt adında bir çocuğun bütün okul masraflarını karşılamayı düşünüyorum böylece mevlüt de okutmuş olacam duble sevap 2x merhamet and yardım point bonus 4x sevap points bekle beni cennet geliyorum"
edit: oha amk bütün sözlük kötülemiş lan. ne var bunda ben gülmüştüm oysa ki.
misafirlikte tıka basa yediğin halde sofradan kalkarken ne yedin ki diye soran ev sahibinin önüne kusup aha bunu yedim diyeceksin. *
"google 15 yaşında ve arkadaşları ona motor diyor."
Bazen kaçıcam buralardan diyorum. Sonra aklıma Müge Anlı geliyor vazgeçiyorum.
bir radyo kanalında bütün sevipte kavuşamayanlar toplanmış. kendi aralarında bişeyler yapacaklar sanırım. *
Rusların sıcak denizlere inme politikasını hep destekledim. Hatta kettle'da suyu ısıtıp ısıtıp Karadeniz'e döküyorum. Lütfen yayalım.
ilişki Durumum: Piston aşağı indi.
efendi olacaksın . efendilik her zaman iyi prim yapar . bak yüzüklerin efendisine nasıl gişe yaptı . olay yüzükte mi ? hayır , ' efendilikte
ilk idman yurdu hangisiydi, mersin mi yoksa tarsus mu, kim kimi gereksizce etkiledi, merak ediyorum..
yanımdan leopar geçse tayt zannedicem amk!
Erkek milletine susuzluktan öldüm bir bardak su ver desen kalkmaz, halısaha maçı var de kıta değiştirir.
(bkz: man u nun elendiği ligde cimbomun devam etmesi)
Para ile saadet olmazmış. Lan siz bana 10 milyon dolar verin sadettin'i bile saadet yaparım.
- ezik ne demek baba?
+ yani böyle galatasaraylılar gibi oğlum.
- Topu serbest bırakın, dönerse hamit, dönmezse sabri vurmuştur.

Yarıldım şuracıkta amk.*
hamit'in eşi: hoşgeldin evimin direği.
Güneş çıkınca kıpır kıpırız mutluyuz, bulut olunca bi kederliyiz buruğuz, ulan insan değil güneş enerjisiyle çalışan hesap makinesi gibiyiz.
i phone şarjıyla 1 gün idare edebilen adamı Maliye Bakanı yapsınlar,dış borç falan kalmaz yeminle.
Misafirin çocuğu "Abi bilgisayar çalışıyormu" dedi. "yok ev hanımı" dedim. hala yüzüme bakıyor.