bugün

moderatörlerin, entry silmesi sonrası entrynin silinmesindeki sebebi açıklarken kullandığı uslübun yazarı ağlanacak haline güldürmesi hatta yarması durumudur. * * * *
moderatörlerin geyik anında entry silmek için kullandığı sebeplerdir. misal;
"başlık en saçma başlıklar sıralamasında ilk 10'u zorladığı için siliniyor. dolayısıyla entryniz de silinmek sorunda kalınıyor"
sebep göstermeden başlığın silinmesi. insan bi tuhaf oluyor, sonra da hafiften yarılmaya başlıyorsunuz.
başlığın geyikselleşme yüzdesi sözlük formatını tehdit etme noktasına geldiği için otomatik silinme modu devreye girmiştir. *
başlık : ya bu 45 karakterden uzun basliklari nasil a

entry : "ya bu 45 karakterden uzun basliklari nasil aciyorsunuz ben yapamıyorum"

başlıktan da anlaşılacağı üzere 45 karakterden uzun başlık açamayan yazarın serzenişidir.

silinme sebebi : işin sırrı olinde :-)
sözlük yazarlarının yarılıp sözlükle bağlarını kestiklerini gören modların, gelecek yeni yazarların bundan kötü yönde etkilenmemesi için gerçekleştirebilecekleri eylem.
sayın ikinci nesil yazarı başlık çok fazla geyiğe sardığı için diğer entrylerle beraber sizinkide silinmiştir neden ben diye düşünmeyiniz diye karşılaştığım ve ne düşünmem gerektiğini bulamadığım durumdur *
eğer cevap olarak "fazla yardığı için silinmiştir" diye yazsam benimkide silineceği için yazmamaktayım.
bu entry daha önceden yoktu.

ben gülmeyim de kimler gülsün şimdi. *
sayın bir sözlük yazarı;
"ikinci nesil yazarlar zirvesi" başlığı altında yapılan geyiğin, makaranın vb. haddi hesabı olmadığı için entrynizle beraber, diğer entryler de uçurulmuştur. bu yüzden "neden ben, hatam nerde" deyip kendi kendinizi heder etmemeni

tam da entry m silindiği için gözlerimin dolduğu an okumuşumdur bu mesajı ve bir anda hayata dönmüşümdür.****
yaran entrylere karsı bir hareket de olabilir. *
demin başıma gelen olaydır ne alaka diye düşünmüşümdür.gerekçe olarak başlığın silinmesi gösterilmiş fakat başlık cillop gibi orda durmaktadır...
el insaf...
"bu entrynize saçma bir sebep bulamamaktayız. o sebeple sebepsiz silmek durumundayız. moderasyon kurulu." * * *
ayrıca biçoğu buram buram july4th zekası kokan sebeplerdir. *
başlık : mekke de zemzem iciyoruz zirvesi

entry : (bkz: asl)

silinme sebebi : 29/m/ist

(bkz: july4th sözlük bayanlarına selam eder) *
başlık : bir turlu regl olamamak

entry : dün gece yaptığım şey.

silinme sebebi : Sadece yazarı ilgilendirecek derecede subjektif entryler silinir. hey allaam

(bkz: kimin sildiğini tahmin edebilmek) *
"Başlık küfür/hakaret/ağır derece argo içermemelidir. Başlık silindiği için entry'niz siliniyor."
mesaj: sözlükde küfürlü başlık açmak yasak. o ukte'yi veren kişi silindi.

(bkz: küfürlü ukteyi doldurup yan gelip yatmak)
baslık: aldatan erkege yapılası ıskence yontemlerı

entry: ereksıyon halındeyken penısıne cam boru sokmak ve boru ıcerıdeyken ereksıyon sona ererken cam borunun penısın ıcerısınde kırılmasını ve de erkegın ne kadar acı cektıgını ızlemek.

silinme sebebı: bu kadar acımasız olmayın sayın yazar. *
başlık : elifff

entry : canı sıkılan uuser'ların stres atmak için başlığına entry girdiği yazar. mesela benim şu an yaptığım gibi.

(bkz: havalar da iyice isindi ya)

silinme sebebi : forum/chat tarzı entryler silinir.
başlık : sozlukte surekli kadinlari ezmeye calismak

entry : ben de çok rahatsızım bu olaydan. benim gibi rahatsız olan bağyan arkadaşları dertleşmek için msn'ime bekliyorum. (mesaj atın özelden yeter)

silinme sebebi : Entry kesinlikle tanım içermelidir, tanım şeklinde olmalıdır. Aksi halde silinir.
forum/chat tarzı entryler silinir.

(bkz: where am i) *
başlık : asiti kacmis kola

entry : sözlüğün en iyi yazarı.

silinme sebebi : bir daha söylee

edit: aslında o kadar da yarmıyor. ama entrynin moderasyon tarafından slindiğini belirteyim dedim. ewt kıskanç moderasyon. *
(bkz: refere ettiğiniz entry silinmiştir)
" "
evet, boşluk.
silinen entrymin (muhtemelen) mevcut bütün kalıplara uygun olduğunu moderasyon da ben de bildiğimiz için boş bırakılmıştır heralde.
entry uçuruldu.

(bkz: yapma yav)
(#55410)