bugün

uzaktasınızdır, sevgilin dürüsttür, son derece güvenilirdir, sizi sevdiğinize kendinizden çok inanırsınızdır, uzun bir ilişkiniz vardır, nişanlısınızdır, hiç bi engel yoktur ama:

"yanıma gelme, yalnız kalmak istiyorum" der ve siz şaşırır kalırsızınız, nedendir anlamazsınızdır.

kadınları anlamak hayatı anlamaktan daha zor..
yanına gittiğiniz takdirde

"dokunma bana!" diyen sevgili olacaktır.
ilişkiyi gözden geçiren sevgilidir. ayrılmakla bu ilişkiyi sürdürmek arasında kararsızdır.yoksa kim istemez en zor gününde dahi sevdiği insanı görmeyi. illa eski sevgili olacak diye bir durum yoktur ama devam etse bile ulan niye beni istemiyor düşüncesi yeter kendinizi yemeye.

(bkz: acı ama gerçek)
yanıma gelme karşımda seni daha iyi görebiliyorum demek isteyen sevgilidir.*
ne sakladığı konusunda yaratıcılığımızı zorladığımız sevgilidir.
sonrasında daha çok kızıp "sürekli dip dibe olmak zorunda değiliz di mi?" diyebilecek sevgilidir. keyfi bilir efendim, uzaklaşın.
önerme kabul görür ve bir daha asla yanına gidilmez..

(bkz: ayrılık sebebi)
Küsüp, trip atan sevgilidir. Yanına gidilmeli, gönlü alınmalı, gerekirse yavşanmalıdır.
isteği yerine getirilerek, ilelebet yanına gidilmemesi gereken kişi. kimin yanına gidebileceğimiz konusundaki fikirlerini de almak isteriz ama günahını almayın lan hemen. belki nezledir, bulaştırmak istemiyordur.
bir bildiği olan sevgilidir.

(bkz: sürpriz denen bişey var mahmut)
iki şehir arasındaki 24 saatlik(hakkari-ankara) yoldan korkan sevdiceğine birşey olmasın sıcak evinde otursun isteyen sevgilidir.
aklından "dur aşkım yanımdaki hatunu yollim seni de çağrıcam şimdilik bulunduğun yerde kal" gibi düşünceler geçen sevgilidir.
güncel Önemli Başlıklar