bugün

ben onlarla konuşmadıkça kimse konuşmaz...
görsel
Yalnızlık, sigara külü kadar yalnızlık....
(bkz: Sezai Karakoç)
1 aydır telefonumun bataryası bozuk ve zatıalim herhangi bir telefoncuya teşrif edip de bir batarya almadım. full şarj çıkıyorum 5 dakika oynayayım kapanıyor. günde sadece bir kişiyle konuşma imkanım oluyor. resmen milyonere katılmış yarışmacı gibiyim. ama genelde bu jokerimi de pek kullanmıyorum.
Gayet huzurlu, rahat, sakin, olaysız, tripsiz ve sorunsuz.
Tarifi yok.
Karı kız kesmek için Starbuckste takılan entel çocukların söylediği kahve bardağı gibi yalnızım . Tekim
Şu aralar gezegenler aleminden dışlanmış Plüton kadar sanırım.
Gece uyumadan önce düşünecek kimsem yok hayallerimde yanımdaki kişiye bir yüz veremiyorum.
Beyaz bilyeler içindeki siyah bilye.
uykuya dalabilmek için yazdıklarınızı okuyorum.sikindirik bir sabah için her gece bunu yapıyorum.
su verenim yok.
Saat geç oldu uyu artık diyen yok.
Mahmut Tuncer Show flash tv-halay mendili.
duvar saatinin sesini duyabilmektir. çay yerine kahve içmektir.
kime?

(bkz: hangi sandalye)
Yaz geldi, nşa'da tüylerimi diken diken etmesi gerekirken evde ansızın karşıma çıkan hamamböceği artık ev arkadaşım. Kıyamıyorum.
boş bir odanın içerisinde kulaklarınızı tırmalayan sessizliğin uğultusu gibi.
Çok fazla.
görsel
Mutsuzluğumu, yitirmişliğimi cümlelere dökecek cesareti bana veren biriyle karşılaşmadım. Genelde iç sesim "boş ver buna da anlatma, anlamaz; anlasa da bunu kötüye kullanır" diyor. içimizde kalanların çokluğu oranında yalnız değil miyiz zaten?
bizde sakat çok.. sakat çok abi sakat.. diye muhabbete katılmaya çalışan adam gibiyim.. etrafımda bir sürü insan, olay ve muhabbet dönmekte ama ne beni duyan var, ne gören.. olsun.. yine de

-bizde çok sakat var..
Buzdolabında yazdan kalma üzüm kadar.
leyla ile mecnun da iskender abi ne diyordu "kuduz bir köpek kadar yalnızım"..
Dahası na gerek yok..
gece kusurlanızı örter, sabah yine soğuktur. kahve yine yalnız içilir.
gözyaşlarının kendi kendine kuruması gerektiğini öğrenmektir yalnızlık...

edit: yalnızlığınızı tarif edin imiş, yalnızlığı değil. tez, proje derken beynim sulanmış.