bugün

(bkz: mastürbasyon)
terk edilmekten kaynaklı bir yalnızlıksa;
(bkz: antidepresan)
kişinin, yalnızlığıyla başa çıkmasına yardımcı olacak yollardır.
ilgi alanlarını keşfetmek ilk başta yardımcı olur. sinema, tiyatro, fotoğraf, resim, spor aklına ne gelirse. lakin bunları zaman geçirmek için yapacaksın. gece başını yastığa koyduğunda yine yalnız olduğun aklına gelecek, bu yüzden fazla kasmaya gerek yok. insan, mutlu göründüğü zaman birilerinin ilgisini çeker. yalnız, mutsuz bir insan kimsenin dikkatini çekmez. kendimden biliyorum. tek başıma içerim, tek başıma sinemaya, tiyatroya, konsere giderim. en kötüsü ise tek başına yemek yemek.
En klasik yöntem kitap okumak ve uyumaktır. Genelde bu sırayla gerçekleşir, kitap okurken sızarsınız.
aynanın karşısına geçip şarkı söylemek. karaoke yapmak.
müzik dinlemek ! sahsen hep bunu yapiyorum ve cok ise yariyor.( yanlizliga alisiliyor merak etmeyin)...
kitap okumaktır
Eşeysiz üreme, Mitoz bölünmedir.
Bir adet 50 lik puschkin en iyisidir.
Yalnızlığı sevmek.
Yalnızlıkla baş etmeyin, onu yok edin.

7 milyar insanla birlikte onu yok etmek hayli kolay olmalı.
Film, müzik, çay.
görsel
Yalnızlıkla baş etmeye çalışmak yerine ona kucak açarsanız ne kafanızı ağrıtan birileri, ne de ruhunuzu daraltan boşluk hissi olur.

Yalnızlık onarıcı bir deneyimdir.

Yinede fazlasının zararlı olduğu kanısındayım efendim.
yalnizlik her zaman kotu degildir. yalnizlik sizi guclu kilar ve onu kabullenirseniz dusmanlarinizi yenersiniz.
kabullenmek.
Önerisi olan var mı ? Cidden lazım.
uyumaktır.
Pascal birinin odasında tek başına vakit geçirebilmesinden bahseder yalnızlıkla ilgili olarak. Bunu yapabiliyor olmamız gerek. Ben bir ömür bunu yapıyorum,sadece kendim ve okuduğum/izlediğim şeylerle geçiriyorum hayatımı.
14-23 çalışmak.
insanlardan, kalabalıktan, gürültüden sıkılmış ve yorulmuş kişinin asla aramadığı yöntem ve yollardır.
kahvesini içerken dizisini izleyip sigarasını tellendirmeyi başkalarının geyik muhabbeti ve ikide bir kahkaha atmasına tercih eder.