bugün

O kadar yalnızım ki sıradaki şarkı bir sonraki şarkıya gelsin denen durum.
Cem adrian saarkisi. Klibinde ilginc olacagim diye bokunu cikarmistir. Kastettigim masturbasyon yapan genc ya da travesti degil, kendi giyimi ve saclari ile olan ilgili ilginclik.
alışması zor olan durum.
mutlu olduğum haldir bu kadar samimiyetsiz insanlarla arkadaş olacagima yalnız kalırım daha iyidir. nedir lan bu yalan gülümsemeler yalan hareketler. iki gün konuşuyorlar sanırsın ki arkadaşın allahı pis bir böceği andiriyorsunuz. net.
tutunamayanları okurken daha da hissettiğim tutunamamak hali... aslında benim içinde bulunduğum -ve birçok insanın bu durumda olduğunu düşündüğüm - daha çok şizofreni olmakla, yalnızlık arasındaki çizgidir. 10 yaşına kadar bir kardeşe sahip olmadığım ve evde de bir çocuk bulunmadığı için yalnız bir çocukluk geçirdiğimi söyleyebilirim. aslında bir çocukluk geçirmedim zira hiçbir zaman çocuk gibi davranmadım, davranmam da beklenilmedi zaten. ancak mutluydum bu durumdan... zira yalnız olduğunuzda sadece sizin kurallarınız vardır.

yalnız bir çocukluk geçirdim diyorum ama etrafımda binlerce insan vardı bugün de olduğu gibi... hiçbir zaman asosyal bir insan da olmadım. aslında anlamakta zorluk çektiğimiz yalnızlığın, asosyallik olmaması... dediğim gibi bugün etrafmda binlerce insan var beni seven, benimle mutlu olan.... ben mutsuzum demiyorum yanlışlık olmasın, mutluyum ancak etrafımda bu kadar insan varken dönüp bakıyorum benim için mühim meseleleri konuşabileceğim kimsem yok. eminim herkes hayatında en az bir kere hissetmiştir bunu. herkesin ailesine, arkadaşlarına anlatamayacağı durumları vardır. ben artık bu durumları da geçtim, bir kitap muhabbeti - ya da film, şiir vs. - yapmak istesem konuşabileceğim tek bir arkadaşım yok... hal böyleyken yine kendine dönüyor insan. kendiyle tartışıyor, kendi soruyor kendi cevaplıyor bu da artık yalnızlıktan çıkıp şizofreni olduğumu hissetmeme sebep oluyor.* ne kadar yalnız olduğumu otobüste anladım ben* cama yaslamış kafamı insanları inceleyip, kişilik tahlili yaparken buldum kendimi... yalnız olan her insanın tesellisi olarak, kendimi insanlardan soyutladığımı farkettim. yalnızlık demeye dilimiz varmaz ya marjinal olsun diye '' soyutlamak ''deriz... bir avuntu işte... belki sözlüğe bile bunun için katıldım. bir baltaya sap olmanın yahut bir şeylerin parçası olmanın verdiği huzur, düşündüklerimi kendime değil insanlara anlatmanın huzuru bir miktar da olsa unutturuyor yalnızlığı... en azından şizofren gibi hissetmiyorum.*

velhasılıkelam böyle kendi kendime yoldaşlık ederken, bunun yalnızlıktan çıktığını farkettim . hayali arkadaşlar edindim kendime* sanırım hepimiz içimizde bir '' olric '' taşıyoruz. efendim ? *
evde bayıldıktan sonra kolonyayla kendi kendini ayıltmak için çalışan insanın halidir.
San marino milli takımında forvet olmaktır..
bir cem adrian şarkısı.
http://youtu.be/uehd1MpeaSg
insanın kendine yetebildiğinin göstergesidir, kendime yakıştırdığımdır.
bazen oturup düşünmen için gerekli olandır.
düşündükten sonra ise yalnız kalmanın verdiği acının ta amına koyayım.
eski düzenlemeye göre saat yediye geliyor ben halen bu amına koduğumun yerinde yalnız başıma oturup sözlüğe entry giriyorum.
hem girdiğim entry'i hem de yaşadığım yalnızlığı sikeyim ben gidiyorum.
bazen saçmalamaktır .
Cem Adrian'ın klibinde mastürbsyon yapılması sebebiyle tepki gören şarkısıdır.
Adam gibi sevenin aldığı uluslararası ödüldür.
yalnızlık çift bilekliğini tek kişi takmaktır.
cok guzel bir seydir. ekler yemeye doyamiyor insan.
görsel
kaç haftadan beri it gibi yaşıyorum be sözlük. Ne arayan var ne soran. Aslında var ama eskisi kadar dat vermiyorlar artık.Dostlarım da var(idi), noldu acaba onlara? nice zamandır sesleri solukları çıkmıyor. Ne biliyim belkim de onlar dostum değildir bana öyle gelmiştir. Bu da bi ihtimal tabii. Neyse çok s*kik günler geçiriyorum, takvim yaprakları teker teker azalıyor*...

(bkz: ühühühühühühü)
Beni öldürüyorsun.

içime içime çekiyorum hızlandırmak için, gömüyorum kendimi sana.
Bir beden olsaydın, çok yatardık seninle, bu yüzden orospu olurdum hayatla. bir insanın hem nefreti hem sığındığısın.
seni alkol ile bastırdığım geceler oluyor.
bazen senin beni bastırdığdın geceler.
Öyle çok bastırıyorsun ki nefessiz kalıyorum geceye batıyorum, her sabah eksik doğuyorum.

Hayat duruyor önümde ve ben seni yaşıyorum.
önceleri iyi gelir;herşeyi yapabileceğini sanırsın, ama zamanla hiç de doğru olmadığını anlarsın. Hiç doğru değildir; ki sırf yalnız kalmamak içi de birilerini yanında tutmak çok daha yanlıştır, ayıptır, hatta insalık dışıdır, bencilliktir.
tam da bu;

https://www.facebook.com/...33&type=1&theater

https://www.facebook.com/...33&type=1&theater
entry girmekle tanımlanamayacak gibidir.
yalnızlık güzeldir. sensizlik'ten ayırt edebildiğim zamanlarda..
dünyanın 2.harikasıdır. aynen.
Karanlığın insanı delirten bir ihtişamı vardır.Yıldızlar aydınlık fikirler gibi havada salkım salkım.Bu gece dağ başları kadar yalnızım.
bir yere kadar güzeldir. Sonrası kişiyi kandırır. En son alışıldığında da geri dönüşü çok zordur.